facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Nasze silne strony i nasze słabości

sekretarka

sylwester

tablica

Cel szkolenia

Szkolenie adresowanie jest do osób, które chcą wzmocnić asertywną postawę i nauczyć się odkrywać swój potencjał. Myślą przewodnią szkolenia jest akceptacja własnych słabości. Umiejętności te ułatwiają komunikację i są cenne w zarządzaniu ludźmi. Kurs ma również na celu pomóc uczestnikowi sprawniej odróżniać zachowania asertywne od agresywnych czy uległych, dzięki czemu w przyszłości pozwoli im to zapobiegać negatywnym skutkom zachowań, które wynikają ze słabości.

Plan szkolenia

  1. Dlaczego nie warto walczyć ze słabościami? Wprowadzenie w tematykę.
  2. Prawa osobiste, czyli jak akceptować swoje słabości.
  3. Odkrywanie własnego potencjału.
  4. Techniki asertywnej odmowy, czyli jak uniknąć błędnych zachowań i pozwolić na rozwój własnego potencjału.
  5. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Liczne scenki sytuacyjne i podane przykłady pomagają przybliżyć tematykę i lepiej zrozumieć treść szkolenia. Zamieszczone w szkoleniu ćwiczenia pozwolą natomiast usystematyzować i podsumować wiedzę uczestnika szkolenia.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 58
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 14
  • Liczba interakcji (symulacji) – 2
  • Liczba case study – 3
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 50 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia