nowości

Nowa platforma learnway 3.0

Najnowsza wersja platformy dostosowana m.in do urządzeń mobilnych. Sprawdź!

Nowy Learnway Editor

Najnowsza wersja edytora pozwala ma tworzenie szkoleń e-learningowych również na urządzenia mobilne. Sprawdź.

nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 90 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIENegocjacje

Negocjacje

mężczyzna

karate

Cel szkolenia

Negocjować można codziennie i niemal w każdej dziedzinie życia. Negocjacje bowiem to nie tylko rozmowy biznesmenów, prawników czy handlowców. Dzięki negocjacjom jesteśmy w stanie zdobyć to, czego pragniemy. Z sytuacjami negocjacyjnymi spotykamy się podczas zakupów, ustalania planów wakacyjnych z rodziną czy proszenia szefa o podwyżkę. Nasze umiejętności w tym zakresie decydują o naszej efektywności i satysfakcji. Dlatego warto pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie i rozwijać swoje umiejętności negocjacyjne. Udział w szkoleniu daje możliwość nauczenia się eliminowania złych nawyków i błędów negocjatorów. Ważnym elementem kursu jest również pokazanie i nauczenie kursanta, jak osiągać własne cele w negocjacjach, przy zachowaniu dobrych relacji z drugą stroną.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Warunki negocjowania
 3. Fazy negocjacji
 4. Przygotowanie do negocjacji
 5. Skuteczne techniki negocjacyjne
 6. Błędy w negocjacjach
 7. Test

Wyróżniki szkolenia

Zaawansowana grafika uatrakcyjnia szkolenie, a liczne przykłady i ćwiczenia pozwalają na przekazanie wiedzy zawartej w szkoleniu w bardziej przyjazny sposób.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 146
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 42
 • Liczba interakcji – 40
 • Liczba case study – 5
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 2 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

Dzięki zakupionym w GroMarze szkoleniom BHP szybko i sprawnie szkolimy naszych pracowników z dużo większą efektywnością niż miało to miejsce do tej pory.

Piotr

TZMO

pozostałe usługi

Pigułki wiedzy

Krótkie, skondensowane tematycznie szkolenia multimedialne.

 

Szkolenia dedykowane

Szkolenia e-learningowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Edytor szkoleń

Narzędzie do tworzenia i edycji szkoleń e-learningowych.

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.