facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Zestaw kompetencji przywódcy

konferencja

wykres

zeszyt

Cel szkolenia

Rola szefa to przede wszystkim zarządzanie zespołem. Jednak menedżer, chcąc wymagać dokonań od swojego zespołu, musi zacząć od samego siebie. Szkolenie adresowane jest do menedżerów, którzy chcą polepszyć swoje kompetencje przywódcze. Nasze szkolenie daje wskazówki, w jakich obszarach kursant powinien rozwijać swoje kompetencje osobiste, społeczne i emocjonalne, aby być znakomitym przywódcą. Kurs pokazuje również, w jaki sposób prawidłowo wyznaczać cele i pokazuje, jaką potęgę stanowią informacje w rękach dobrego menedżera.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Kompetencja emocjonalna
  3. Umiejętności społeczne
  4. Zalety intelektualne
  5. Quiz

Wyróżniki szkolenia

W zaawansowane graficznie szkolenie wpleciono historie prawdziwe, zaprezentowane z użyciem animowanych postaci.  Interaktywne ćwiczenia pozwalają w łatwy sposób przyswoić wiedzę zawartą w szkoleniu.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia –53
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 6
  • Liczba interakcji – 2
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia