facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Autoprezentacja

dane

skład

placek

Cel szkolenia

Sukces życiowy człowieka jest splotem wielu elementów i okoliczności, m.in.: wykształcenia, dążenia do celu, a nawet przypadkowości. Sukces często zależy również od tego, w jaki sposób postrzegają i oceniają go inni ludzie. Aby właściwie wywierać korzystne wrażenie, należy poznać sztukę autoprezentacji  i umiejętnie z niej korzystać poprzez świadome odgrywanie ról. Kurs ten pokazuje, jak – bazując na własnych cechach charakteru – pokierować autoprezentacją, by wywrzeć oczekiwane wrażenie, zwiększyć pewność siebie i zminimalizować stres podczas wystąpień. Zakres tematyczny obejmuje zatem m.in. komunikację werbalną oraz niewerbalną, które wzajemnie się uzupełniają, przyczyniając się do zwiększenia świadomości autoprezentacji.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Pierwsze wrażenie
 3. Mowa ciała
 4. Ubranie
 5. Przekaz werbalny
 6. Uśmiech i kontakt wzrokowy
 7. Stres
 8. Powaga i żart
 9. Autoprezentacja, czyli surowiec podstawowy
 10. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Treści merytoryczne wplecione zostały w fabułę – historię o tematyce gastronomicznej – pozornie całkowicie odmienną od prezentowanego tematu, która absorbuje i zaciekawia uczestnika, dzięki czemu przyswaja on wiedzę z przyjemnością.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 60
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 8
 • Liczba interakcji – 21
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 50 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia