facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Inteligencja emocjonalna

komiks

akta

komiks

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zaprezentowanie tematyki dotyczącej inteligencji emocjonalnej. Po skończonym szkoleniu uczestnik będzie miał świadomość, jak ważna jest rozwinięta inteligencja emocjonalna w życiu zawodowym i osobistym. Nauczy się również korzystać z niej we wszystkich dziedzinach życia. Szkolenie jest adresowane do osób, które chcą podjąć walkę z samym sobą i nauczyć się kontrolować swoje emocje oraz rozwijać inteligencję emocjonalną.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Rozpoznanie sprawy, czyli co trapi Jakuba
  3. Praca śledcza, czyli odkrycie sekretu Dominika
  4. Do odważnych świat należy, czyli Jakub podejmuje walkę z samym sobą
  5. Wszystko dobrze się skończyło, czyli test podsumowujący

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie ma interesującą formę graficzno-fabularną – treści prezentowane są przez detektywa w trakcie prowadzonego przez niego śledztwa. Komiksowa grafika, a zwłaszcza postać detektywa dobrze oddają klimat tej historii i sprawiają, że przyswajanie treści jest dla użytkownika niczym gra w komputerową grę.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 64
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 13
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 2h 10min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia