facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Metody gry aktorskiej w komunikacji

teatr

scena

scena

Cel szkolenia

Każda rozmowa czy wystąpienie to właściwie odgrywanie ról. Nie ma znaczenia czy jesteś handlowcem, sprzedawcą, mówcą, trenerem czy politykiem. Odgrywasz role posługując się głosem, angażując w nie ciało, okazując emocje. Twoim celem jest przekonanie nieprzekonanych, zachęcenie do skorzystania z oferty czy nawiązanie relacji. Dlatego warto poznać tajniki warsztatu aktorskiego, aby Twoja komunikacja była efektywna. Nasze szkolenie zaproponuje Ci ćwiczenia i przedstawi techniki, jakimi posługują się aktorzy, w celu uwiarygodnienia Twoich przekazów. Podpowiemy Ci również, jak za pomocą gestów, słów, mimiki, postawy i ekspresji porozumiewać się z otoczeniem, a także jakich sztuczek unikać, aby nie przerysować stworzonej przez siebie postaci.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Komunikacja interpersonalna.
 3. Komunikacja werbalna.
 4. Komunikacja niewerbalna.
 5. Stres
 6. Odgrywanie ról.
 7. Tworzenie postaci.

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie jest fabularyzowane. Uczestnik szkolenia, dzięki prezentowanym przykładom dowie się, jak pracować z narządem mowy, aby polepszyć swój sposób mówienia. Liczne przykłady tekstów z różnicowaniem modulacji, odpowiednią dykcją i siłą głosu wyróżniają to szkolenie na tle innych.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 84
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 14
 • Liczba interakcji – 24
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 45 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia