facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Narzędzia perswazji, manipulacji i wywierania wpływu

galeria

klientka

zagrożenia

Cel szkolenia

Umiejętność perswazji i wywierania wpływu na ludzi umożliwia efektywne osiąganie celów, m.in. w biznesie. Dlatego warto znać narzędzia stosowane do oddziaływania na drugiego człowieka, gdyż mogą one pomóc uodpornić się na manipulacje, ale również zręcznie wywierać wpływ na innych ludzi, aby osiągnąć wyznaczony cel. Szkolenie uczy odróżniać narzędzia wywierania wpływu, wykorzystywać je w praktyce i bronić się przed nimi.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Warunki perswazji, manipulacji i wywierania wpływu
  3. 7 narzędzi wywierania wpływu
  4. Obrona przed manipulacją
  5. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Treść szkolenia, prezentowaną przez tutorkę, uczestnik poznaje przemieszczając się razem z nią po różnych miejscach. Szkolenie uatrakcyjniają liczne scenki sytuacyjne prezentujące omawianą treść. Interaktywne ćwiczenia porządkują zdobyte wiadomości.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 72
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 13
  • Liczba interakcji – 9
  • Liczba case study – 7
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 40 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia