facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Planowanie własnej kariery zawodowej

rozmowa

typy

kierowca

Cel szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które świadomie chcą zaplanować ścieżkę kariery zawodowej lub zmienić swoje zawodowe życie. Kurs ten ma pomóc określić zasoby, którymi taka osoba dysponuje oraz wartości, które są dla niej najważniejsze. Znajomość wartości i świadome ich realizowanie wpływa bowiem na motywację i przynosi zadowolenie z pracy. W trakcie szkolenia uczestnik będzie mieć możliwość wypełnienia kwestionariusza zainteresowań zawodowych, skorzystania z macierzy SWOT oraz określenia swoich talentów. Wszystkie te działania mają na celu nadać właściwy kierunek w budowaniu własnej kariery.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Kariera zawodowa i jej typy
 3. Zasoby, którymi dysponuję
 4. Dobry plan to podstawa
 5. Strefa komfortu
 6. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Merytoryczna treść szkolenia została wpleciona w fabularną historię, w której bohater postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie zawodowe. Dzięki takiemu zaprojektowaniu kursu, uczestnik łatwo zapamięta prezentowane treści i będzie mógł odnieść je do własnej kariery. Zamieszczone w kursie ćwiczenia i kwestionariusze do wypełnienia pozwolą uczestnikowi poznać własne preferencje zawodowe i oczekiwania, a tym samym – zaplanować swoją ścieżkę kariery.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 68
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 8
 • Liczba interakcji – 4
 • Liczba case study – 1
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 2,20 h

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia