facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Skuteczna komunikacja w relacjach pracowniczych

labolatorium

zwierzęta

doktor

Cel szkolenia

Dobra i efektywna komunikacja ma ogromne znaczenie dla rozwoju organizacji. Dzięki odpowiedniemu przekazywaniu informacji dowiadujemy się o naszych obowiązkach, planach firmy i perspektywach jej rozwoju. Komunikacja służy również do budowania dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Dlatego warto rozwijać wiedzę na jej temat, a w tym celu można skorzystać z informacji zawartych w naszym szkoleniu. Kurs ten kładzie nacisk na istotne elementy komunikowania się i pokazuje, co wpływa na dobre porozumienie, a co mu przeszkadza. Szkolenie uczy, jak budować pozytywny wizerunek w oczach rozmówców, przy wykorzystaniu przekazu werbalnego i niewerbalnego. Pokazuje również, jak cechy charakteru wpływają na komunikację między ludźmi oraz jak ważne są dobre praktyki w krytyce i docenianiu pracowników.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Komunikacja w organizacji
 3. Komunikacja pionowa i pozioma
 4. Komunikacja interpersonalna
 5. Przekaz werbalny i niewerbalny
 6. Precyzowanie wypowiedzi
 7. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie uatrakcyjniają barwne grafiki oraz liczne ćwiczenia pozwalające na lepsze przyswojenie wiedzy.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 100
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 14
 • Liczba interakcji  – 13
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 55 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia