facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Umysł geniusza – techniki zwiększające efektywność pracy

basen

droga

balkon

Cel szkolenia

Zdarza się, że myślimy o czymś konkretnym, ale nie potrafimy się należycie skupić. Pomimo to koncentrujemy się cały czas, jednak nie zawsze na właściwym obiekcie. Zwracamy uwagę w tym kierunku, który nas interesuje w danym momencie przez to efektywność naszej pracy nie jest zadowalająca. Można to zmienić poprzez kształtowanie prawidłowych nawyków usprawniających koncentrację i zapamiętywanie. Tematowi dotyczącemu naszego umysłu i technikom zwiększających jego sprawność poświęcony został ten kurs. Ma on na celu pogłębić wiedzę i rozwinąć umiejętności wykorzystywania tych technik. Jednak należy pamiętać o tym, iż bez systematycznych ćwiczeń poznanych w tym szkoleniu, nie uzyskamy widocznych efektów, które przełożą się na korzyści w naszej pracy.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Koncentracja uwagi
  3. Relaks wpływający na efektywność umysłu
  4. Prawidłowe nawyki
  5. Techniki pamięciowe
  6. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

W atrakcyjną grafikę wplecione zostały merytoryczne treści oraz ćwiczenia, które pozwalają na przyswojenie wiedzy w temacie technik poprawiających koncentrację i zapamiętywanie.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 68
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 14
  • Liczba interakcji – 8
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia