facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Rozwój i motywowanie pracowników

autobus

piramida

auto

Cel szkolenia

Motywacja jest jednym z czynników, który przyczynia się do wzrostu efektywności pracy pracowników, a tym samym – pośrednio – do rozwoju firmy. Nasz kurs ma na celu wykształcenie umiejętności motywowania pracowników, szczególnie wśród menedżerów odpowiedzialnych za wyniki pracy podwładnych, aby zwiększyć potencjał pracowników dzięki zadowoleniu z pracy i przyczynić się do wzrostu ich efektywności.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Teoria motywacji – rozumienie potrzeb pracowników
  3. Zasady motywacji pracowników
  4. Delegowanie zadań
  5. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Merytoryczna treść szkolenia wpleciona została w interesującą graficznie fabułę, która zachęca użytkownika do udziału w kursie. Ponadto znajdujące się w szkoleniu liczne przykłady oraz ćwiczenia aktywizują uczestnika i pozwalają mu na bieżąco kontrolować postępy w nauce.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 55
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 14
  • Liczba interakcji – 4
  • Liczba case study – 5
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 20 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia