facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Style zarządzania zespołem

monolog

wypowiedź

prezentacja

Cel szkolenia

Kurs adresowany jest do osób zarządzających ludźmi, odpowiedzialnych za pracę grupy projektowej oraz do początkujących menedżerów, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu umiejętności menedżerskich. Zapoznanie się z wiadomościami zawartymi w tym szkoleniu pozwoli profesjonalnie kierować pracownikami, rozwinąć siebie oraz podnieść efektywność pracy całego zespołu. Celem szkolenia jest zaprezentowanie 4 tendencyjnych stylów kierowania oraz przekazanie kursantowi możliwości zastanowienia się, jaki styl kierowania grupą powinien wybrać, aby praca jego zespołu była korzystna dla obu stron.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie w tematykę.
  2. Styl zadaniowy a styl osobowy.
  3. Style zarządzania – obszary i cechy.
  4. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Liczne scenki sytuacyjne pomagają przybliżyć tematykę szkolenia i lepiej zrozumieć jego treść. Poprzez praktyczne działania i rozwiązywanie ćwiczeń uczestnik kursu ma możliwość w efektywny sposób przyswoić wiedzę w podanym temacie.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 63
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 7
  • Liczba interakcji – 5
  • Liczba case study – 4
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 20 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia