facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Zarządzanie poprzez wartości

papirus

rozmowa

tablica

Cel szkolenia

Silny duch organizacji jest w dzisiejszych czasach bardzo potrzebny, aby móc realizować procesy szybko i na wysokim poziomie jakościowym. Osiągnąć to można poprzez wdrożenie w firmie zarządzania poprzez wartości. Należy jednak pamiętać, iż prawdziwy sukces nie bierze się z głoszenia wartości, lecz z ich wdrażania. Dlatego oprócz przybliżenia kursantowi pojęcia zarządzania poprzez wartości, szkolenie to ma na celu nauczyć go, jak ten proces powinno się wprowadzać, aby został dobrze przyjęty przez pracowników, a jego misja była konsekwentnie realizowana. Szkolenie to pomaga również określić swoje własne wartości życiowe i zastanowić się nad zbieżnością celów osobistych z wartościami firmy, w której pracujemy.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Znaczenie wartości w życiu organizacji.
 3. Trzy fazy procesu zarządzania poprzez wartości.
 4. Podstawowe zasady zarządzania przez wartości w każdej fazie.
 5. Poszukiwanie rozwiązań w zarządzaniu przez wartości.
 6. Łączenie wartości firmowych i osobistych celów pracowników.
 7. Reakcje na wprowadzanie zarządzanie poprzez wartości.
 8. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Fabuła kursu uatrakcyjnia szkolenie i pozwala w łatwy sposób przyswoić wiedzę.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 74
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 11
 • Liczba interakcji (symulacji) – 11
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia