nowości

Nowa platforma learnway 3.0

Najnowsza wersja platformy dostosowana m.in do urządzeń mobilnych. Sprawdź!

Nowy Learnway Editor

Najnowsza wersja edytora pozwala ma tworzenie szkoleń e-learningowych również na urządzenia mobilne. Sprawdź.

nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 90 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE







Zarządzanie procesami – czyli jak sprawniej zarządzać Twoją organizacją

muzeum

tablica

tablica

Cel szkolenia

Sukces dzisiejszej organizacji jest możliwy między innymi dzięki nowoczesnemu zarządzaniu i dostosowaniu firm do dynamicznego i wymagającego otoczenia. Organizacje muszą konkurować, osiągając wysoką efektywność i atrakcyjność na poziomie elementarnych działań. Zrealizować to mogą poprzez świadome i kompleksowe zarządzanie procesami. Nasze szkolenie pomoże zrozumieć czym jest zarządzanie procesami i w jaki sposób można przekształcić tradycyjną i funkcjonalną firmę w nowoczesną organizację procesową. Ważnym elementem kursu jest zaprezentowanie zasad i narzędzi umożliwiających wykorzystanie podejścia procesowego do doskonalenia organizacji.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie – geneza zarządzania procesami
  2. Podejście procesowe w organizacji
  3. Zasady zarządzania procesami biznesowymi
  4. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Treść szkolenia wpleciona została w historię fabularną – tutorka oprowadza uczestnika po muzeum. W ten sposób zaprojektowane szkolenie ułatwia zapamiętywanie treści i zwiększa jego atrakcyjność. W szkoleniu uczestnik będzie również rozwiązywać interaktywne ćwiczenia, które uporządkują i utrwalają wiedzę.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 66
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 12
  • Liczba interakcji – 19
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1,10 h

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

Dzięki zakupionym w GroMarze szkoleniom BHP szybko i sprawnie szkolimy naszych pracowników z dużo większą efektywnością niż miało to miejsce do tej pory.

Piotr

TZMO

pozostałe usługi

Pigułki wiedzy

Krótkie, skondensowane tematycznie szkolenia multimedialne.

 

Szkolenia dedykowane

Szkolenia e-learningowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Edytor szkoleń

Narzędzie do tworzenia i edycji szkoleń e-learningowych.

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.