nowości

Nowa platforma learnway 3.0

Najnowsza wersja platformy dostosowana m.in do urządzeń mobilnych. Sprawdź!

Nowy Learnway Editor

Najnowsza wersja edytora pozwala ma tworzenie szkoleń e-learningowych również na urządzenia mobilne. Sprawdź.

nowości

Zarząd

Marcin Pisarski

Marcin Pisarski

Prezes Zarządu

Biznesowe potrzeby klientów są dla nas najważniejsze, a elastyczność i nowoczesna technologia jest tylko narzędziem do ich realizacji, która przekłada się na efektywność pracy.

Dbamy o rozwój kompetencji, stosujemy najnowocześniejszą technologię, ulepszamy procesy, aby dostarczyć usługi najwyższej wartości i jakości. Mamy najlepszy i interdyscyplinarny zespół, który budujemy od 18 lat, a otrzymywane nagrody i rekomendacje klientów tylko potwierdzają dostarczaną wartość.

 

Prywatnie pasjonuję się technologią, buduję na własne potrzeby samodzielnie takie urządzenia jak Segway i urządzenia automatyki budynkowej wykorzystujące elementy sztucznej inteligencji.

Marcin Pisarski

Prezes Zarządu

Zuzanna

Zuzanna (Zuza)

Dyrektor Operacyjny

Zawodowo kieruje projektami i zespołami, zawodowo zarządza procesami i równie zawodowo wspiera zespół w tym, aby rzeczy niemożliwe były załatwiane od ręki, a na cuda czekało się jedynie chwilę dłużej.

 

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, Hiszpanii i języka hiszpańskiego oraz jestem początkującym rolkarzem
(z pierwszymi spotkaniami z podłożem na swoim koncie 😉 ).

Zuza

Dyrektor Operacyjny

przedstawiciele zespołu gromar

Dagmara

Dagmara

Kierownik Działu Rozwoju Projektów Multimedialnych

Odpowiedzialna m.in. za koordynowanie i nadzorowanie prac działu, każdego dnia trzyma rękę na pulsie i kontroluje kolejność i tempo prac. Dzięki niej tworzone projekty mają odpowiednio wysoki i dopasowany do klienta poziom, a pracownicy – poczucie dobrze wykonanej i sprawdzonej pracy.

W chwilach wolnych podróżuje, najczęściej w kierunku Norwegii, w której sprawdza swoją znajomość, wciąż doskonalonego, języka norweskiego 😉 .

Piotr

Piotr

Kierownik Działu Rozwoju Systemów Informatycznych

Osoba odpowiedzialna za analizę wymagań, wypracowanie najlepszych rozwiązań oraz przełożenie ich na zadania. Posiada wiedzę zarówno informatyczną jak i biznesową. Stanowi pomost między Klientami, a osobami odpowiedzialnymi za realizację projektów.

Prywatnie pasjonat nowych rozwiązań programistycznych, członek drużyny paintballowej, majsterkowicz i pilarz.

Janusz

Janusz

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu

Odpowiedzialny za strategię firmy, działania marketingowe i handlowe. Poszukuje i implementuje strategiczne przewagi rynkowe oraz innowacje. W GroMar łączy wieloletnie doświadczenie zawodowe w marketingu, pasje do rozwoju i nowoczesnych technologii.

Prywatnie fascynat rozwoju, który poznaną wiedzę stosuje w praktyce. Lubi każdy rodzaj ruchu: od nart, piłki nożnej, po trampoliny i sporty ekstremalne. Fascynują go ludzie i ich sposób postrzegania rzeczywistości. Z przyjemnością zaszywa się w kącie z dobrą książką 🙂 .

Zarząd

Damian

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu

Absolwent kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w firmie zajmującej się kwestiami bezpieczeństwa sieci IT, w której zaraził się pasją do nowoczesnych technologii – pasją trwającą do dziś. Dwa lata temu dołączył do zespołu firmy GroMar i rozpoczął podróż po świecie e-learningu, który zafascynował go na tyle, że dziś jest istotnym elementem jego życia. Na co dzień w pracy zawodowej zajmuje stanowisko Business Development Managera i odpowiada za wybór oraz rozwój kierunków biznesowych firmy, a także za realizację jej kluczowych projektów. W czasie wolnym uprawia sporty i wypoczywa na świeżym powietrzu.

CEZARY

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu

Od początku swojej kariery zawodowej związany z branżą IT. Zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem i obsługiwaniem kluczowych klientów i projektów.
Robi to co lubi, rozmawia z ludźmi poszukując i wypracowując nieszablonowe rozwiązania w zakresie zaawansowanych technologii IT.
Prywatnie mąż i szczęśliwy tata dwójki pociech, Oliwii i Tymoteusza. Pasjonat motoryzacji i nowych technologii.

skontaktuj się z nami

 

Jesteśmy zorientowani na najnowsze trendy w światowym e-learningu. Jeśli chcesz być na bieżąco tak jak my, udziel nam zgody na przetwarzanie i przesyłanie informacji o atrakcyjnych dla Ciebie rozwiązaniach i rabatach, zaznaczając „Akceptuję wszystkie zgody”, zanim klikniesz przycisk Wyślij.

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.