facebook script

Nowości

Zarząd

Marcin Pisarski

Marcin Pisarski

Prezes Zarządu

Biznesowe potrzeby klientów są dla nas najważniejsze, a elastyczność i nowoczesna technologia jest tylko narzędziem do ich realizacji, która przekłada się na efektywność pracy.

Dbamy o rozwój kompetencji, stosujemy najnowocześniejszą technologię, ulepszamy procesy, aby dostarczyć usługi najwyższej wartości i jakości. Mamy najlepszy i interdyscyplinarny zespół, który budujemy od 20 lat, a otrzymywane nagrody i rekomendacje klientów tylko potwierdzają dostarczaną wartość.

 

Prywatnie pasjonuję się technologią, buduję na własne potrzeby samodzielnie takie urządzenia jak Segway i urządzenia automatyki budynkowej wykorzystujące elementy sztucznej inteligencji.

Marcin Pisarski

Prezes Zarządu

opis firmy

GroMar® to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna firma działająca w branży informatycznej zarówno na rynku polskim i międzynarodowym od 1999 roku. Znaleźliśmy się na 21. miejscu wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie według rankingu „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”.

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań e-learningowych, a misją firmy jest propagowanie nowoczesnych i użytecznych form nauczania, służących zdalnemu podnoszeniu kompetencji. Oprócz rozwiązań e-learningowych oferujemy różnorodne usługi z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, które koncentrują się na dostarczaniu naszym Klientom rozwiązań dopasowanych do ich oczekiwań.

przedstawiciele zespołu gromar

Dagmara

Dagmara

Kierownik Działu Rozwoju Projektów Multimedialnych

Odpowiedzialna m.in. za koordynowanie i nadzorowanie prac działu, każdego dnia trzyma rękę na pulsie i kontroluje kolejność i tempo prac. Dzięki niej tworzone projekty mają odpowiednio wysoki i dopasowany do klienta poziom, a pracownicy – poczucie dobrze wykonanej i sprawdzonej pracy.

W chwilach wolnych podróżuje, najczęściej w kierunku Norwegii, w której sprawdza swoją znajomość, wciąż doskonalonego, języka norweskiego 😉 .

Krzysztof

Krzysztof

Analityk/Administrator

Zwykł mówić, że „praca w GroMarze to nie obowiązek, ale pasja” 🙂 .

W trakcie spotkań biznesowych zrozumie Twoje potrzeby, zaproponuje możliwości i przełoży koncepcje na język zrozumiały dla programistów. Uwielbia wyzwania: przedstaw mu swój pomysł, a on zadba o Twoją satysfakcję. Jeśli nie można go znaleźć w firmie, zapewne chowa się w serwerowni i pilnuje, aby Twoi pracownicy mieli stały dostęp do szkoleń e-learningowych.

Po pracy spędza czas uprawiając sport: leżenie z książką na kanapie. Przyrządza również posiłki, na które polują jego koleżanki z pracy (koledzy się nie przyznają, że mają ochotę).

Przyświeca mu idea wielkiego mistrza Yody: „Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania”.

Martin

Martin

Asystent ds. Rozwoju Biznesu

Odpowiedzialny za działania handlowe, realizację projektów biznesowych i kontakt z klientami. Do GroMaru wprowadził świeżą krew i świeże spojrzenie na biznes.
W wolnym czasie lubi grać na gitarze elektrycznej lub przeczytać dobrą książkę, szczególnie z gatunku fantastyki.

Damian

Damian

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu

Absolwent kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w firmie zajmującej się kwestiami bezpieczeństwa sieci IT, w której zaraził się pasją do nowoczesnych technologii – pasją trwającą do dziś. Dwa lata temu dołączył do zespołu firmy GroMar i rozpoczął podróż po świecie e-learningu, który zafascynował go na tyle, że dziś jest istotnym elementem jego życia. Na co dzień w pracy zawodowej zajmuje stanowisko Business Development Managera i odpowiada za wybór oraz rozwój kierunków biznesowych firmy, a także za realizację jej kluczowych projektów. W czasie wolnym uprawia sporty i wypoczywa na świeżym powietrzu.

Andy

Andy

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu

Odpowiedzialny za sprzedaż i rozwój firmy na rynku międzynarodowym. W swoich działaniach chętnie dzieli się pasją do najnowszych technologii, a także wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu biznesowym i sprzedaży oraz tworzeniu treści kursów e-learningowych.

Prywatnie myślał, że zostanie w Polsce tylko na rok, ale jest w Łodzi już znacznie dłużej. Jest założycielem i członkiem pierwszego anglojęzycznego klubu Toastmasters w Łodzi i nadal uczestniczy w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach. Po opanowaniu języka polskiego jest gotowy na każde wyzwanie językowe i obecnie uczy się wietnamskiego.

poznaj nas bliżej

skontaktuj się z nami

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GroMar® Sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne, zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z GroMar® Sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od GroMar® Sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt