facebook script

Nowości

GroMar na targach Inter Cars w Warszawie!

GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów

W dniach 22-24 września 2017 r. odbyły się 16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars. Firma GroMar dostąpiła zaszczytu i również wzięła udział w evencie na warszawskich Błoniach Stadionu Narodowego.


Najnowsza wersja Edytora LearnWay – jakie zmiany?

Edytor LearnWay - nowa kompilacja 1.4.0

Wrzesień to nie tylko czas powrotu do szkolnych ławek, ale także pora na najnowszą wersję jednej z naszych usług, Edytora LearnWay. Wprowadzana kompilacja została opatrzona numerem 1.4.0 i wchodzi w życie 18 września br.


MIFID II: Nowe regulacje dla instytucji finansowych

Jakie zmiany pociąga za sobą regulacja MIFID II?

W styczniu 2018 zacznie obowiązywać nowa dyrektywa unijna MIFID II (Markets in Financial Instruments Directive), która ma zwiększyć bezpieczeństwo klientów instytucji finansowych poprzez zapewnienie transparentności działań firm inwestycyjnych.


The World Games – case study

Gromar zaangażowany został w organizację szkoleń The World Games

Projekt The World Games przygotowany został przez firmę GroMar z myślą o 10. Światowych Igrzyskach Sportowych, które odbyły się we Wrocławiu w dniach 21-30 lipca, a jego skala obejmowała sportowców ze 111 krajów i 1564 wolontariuszy z 43 krajów.


Co warto wiedzieć o RODO?

RODO - jakie czekają nas zmiany?

Rozporządzenie, które przyjął Parlament Europejski w sprawie ujednolicenia przepisów dotyczących ochrony danych osobowych we wszystkich krajach członkowskich, wejdzie w życie w maju 2018 roku. W rozporządzeniu znalazło się wiele nowości i zmian, a zatem warto, aby przedsiębiorcy i instytucje publiczne zapoznały się z nimi, zanim przepisy zaczną obowiązywać a zmiany zostaną wdrożone.


Projekt ERASMUS+: Spotkanie partnerów w Łodzi

Spotkanie dotyczące projektu ERASMUS+

W dniach 17-18.08.2017 odbyło się kolejne spotkanie partnerów projektu ERASMUS+ „Rozwój kompetencji mechaników osobowych pojazdów samochodowych z zakresu profesjonalnej obsługi klienta jako element wzrostu konkurencyjności na lokalnym rynku usług.”


Szkolenie gotowe z Ustawy o kredycie hipotecznym

Wielość praw ciążących na nieruchomości - screen ze szkolenia

Wspólnie z naszym uznanym na rynku partnerem merytorycznym sprawnie i szybko opracowaliśmy e-learningowy Program Szkoleniowy Kredytu Hipotecznego przeznaczony dla rynku finansowego (w tym banków).


Scrolling sposobem na lepsze nauczanie

innowacyjna forma szkolenia - scrolling

Twórcy szkoleń e-learningowych nieustająco poszukają sposobów na ich urozmaicenie. Zmieniają więc tła, grafiki, sposoby prezentowania czy odkrywania treści na ekranie, ale również mechanizmy działania szkoleń oraz ich formę. Jednym z ważniejszych mechanizmów niezbędnym w szkoleniach jest sposób poruszania się po nich, czyli nawigacja. W większości kursów wykorzystuje się przyciski hasłowe Dalej/Wstecz lub grafiki strzałek lewo-prawo. […]


1 2 3 8

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia