facebook script

Nowości

kompleksowo wspieramy rozwój twojego zespołu

Od idei po wdrożenie, monitoring efektów i optymalizację.

karykatura

700 000

użytkowników platformy

24 000

uczestników szkoleń

1000

projektów e-learningowych

77

szkoleń gotowych

strategie e-learningowe

 

tarcza

strategia e-learningowa

Skorzystaj z 20 lat doświadczenia we współpracy z 350 klientami GroMar i stwórz synergię z zespołem Twojej firmy; wypracuj najbardziej efektywne procesy, narzędzia, szkolenia i otoczkę marketingową, aby precyzyjnie zaplanować i osiągnąć zamierzony efekt biznesowy dla firmy i zespołu.

co otrzymasz

strategię, która precyzyjnie określi plan działań i przyniesie oczekiwany efekt biznesowy poparty zwrotem z inwestycji ROI,

rekomendacje, co trzeba zmienić i jak, rekomendację narzędzi, sposobów ich wdrożenia, monitoringu i optymalizacji.

E-learningowa platforma learnway

Platforma LearnWay – szybkie i proste procesy, zaangażowani użytkownicy i usługa w 100% dostosowana do potrzeb Twojej firmy:

uprości procesy HR i przyśpieszy rozwój Twojego zespołu,

szybko rozpropaguje wiedzę wśród dowolnej liczby osób jednocześnie, również w rozproszonych lokalizacjach,

podniesie standardy pracy,

oszczędzi czas pracowników i pieniądze firmy,

zbuduje zaangażowanie i zwiększy motywację zespołu,

dopasuje raportowanie, dzięki czemu pozwoli podjąć właściwe decyzje.

W 100% dostosujemy system do oczekiwań Twojej firmy i zintegrujemy z dowolnym systemem IT Twojej firmy (system kadrowy, portal WWW lub e-commerce).

Skoncentruj się na biznesie, a utrzymanie systemu i zadania operacyjne pozostaw dostawcy.

multimedia

Edolando.com – the learning space

szkolenia

Edolando.com to połączenie platformy e-learningowej z modułem do tworzenia szkoleń online oraz usługami dostawców zewnętrznych. Usługa oferuje wszechstronny zakres funkcjonalności, dzięki którym:

zarządzasz kompetencjami zespołów, pracowników i partnerów,

korzystasz ze zintegrowanych narzędzi dostępnych w jednym miejscu,

wybierasz elastyczny model biznesowy dopasowany do skali Twojego biznesu, a płacisz tylko za aktywnych uczestników,

zgłaszasz zapotrzebowanie na kompetencje szkoleniowe,

tworzysz szkolenia dopasowane do potrzeb firm,

mierzysz efektywność, zaangażowanie i rozwój swojego zespołu.

Serwis łączy świat biznesu oraz trenerów i dostawców szkoleń. Pozwala samodzielnie tworzyć szkolenia całkowicie od podstaw. Umożliwia nie tylko zarządzać szkoleniami oraz odpowiadać na potrzeby szkoleniowe, ale także na utrwalać i weryfikować wiedzę, poprzez tworzenie ćwiczeń i testów oraz monitorować postępy przy wykorzystaniu raportów sprawdzających zaangażowanie.

szkolenia dedykowane

szkolenia

Szkolenia e-learningowe dedykowane do potrzeb Twojej firmy:

zwiększą kompetencje i wydajność pracowników dzięki podniesieniu ich wiedzy i/lub umiejętności w kluczowych dla Ciebie obszarach,

dostosowane zostaną do kultury organizacyjnej Twojej firmy,

pozwolą oszczędzić czas i pieniądze dzięki maksymalnemu odciążeniu w procesie przygotowania szkolenia e-learningowego,

zredukują koszty szkoleń w stosunku do szkoleń stacjonarnych,

przygotowane zostaną profesjonalnie, szybko i interaktywnie.

pigułki wiedzy

Pigułka wiedzy przekazuje wiedzę na konkretny temat, w krótkiej skondensowanej formie. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczestnicy mogą sprawnie pozyskać nową wiedzę.

najpopularniejsze kategorie

biznes

zarządzanie firmą

bezpieczeństwo i higiena pracy

kadry i płace

oprogramowanie biurowe

grywalizacja

informatyka

 

Zamów szczegółową listę 350 pigułek wiedzy.

Wiedza

szkolenia gotowe

Paleta 77 szkoleń o najpopularniejszej na rynku tematyce, którą w ciągu 24 godzin możemy udostępnić pracownikom Twojej firmy:

Szkolenia

interaktywne, dostępne od ręki,

o atrakcyjnej tematyce: sprzedaż, marketing, BHP, umiejętności managerskie, business English, inne,

merytorycznie profesjonalne,

w elastycznym modelu zakupu – za użytkownika lub za całość szkolenia,

dostępne w niskiej cenie.

edytor szkoleń

Pozwala na samodzielne tworzenie szkoleń e-learningowych, z wykorzystaniem gotowych lub dostarczonych zasobów:

narzędzie profesjonalne i proste w obsłudze,

pozwala na samodzielnie przygotowanie i aktualizację szkolenia e-learningowego, ćwiczeń, testów,

pozwala tworzyć szkolenia niezależnie od firm zewnętrznych,

przeznaczone dla dowolnej liczby szkoleń i liczby użytkowników,

kompatybilne z profesjonalnym systemem learn managment system (LMS),

możliwe wsparcie ekspertów na dowolnym etapie tworzenia szkolenia (koncepcja, scenariusz, grafiki, programowanie),

płacisz tylko za dostęp do narzędzia online.

Edytor

webinaria

Narzędzia do prowadzenia i transmitowania spotkań online, które pozwalają:

Połączenia

prowadzić szkolenia synchroniczne,

publikować dla całej grupy dodatkowe pliki (wideo, pdf, inne),

rysować na udostępnionej tablicy wszystkim uczestnikom spotkania,

udzielać głosu wybranym uczestnikom przez osobę prowadzącą spotkanie.

portale edukacyjne

Portale edukacyjne stanowią kompleksowe rozwiązanie edukacyjne dla społeczności danego regionu (gmin, miast, województw), szkół i uczelni wyższych. Rozszerzają one możliwości klasycznej platformy e-learningowej udostępniając narzędzia do tworzenia oraz współtworzenia treści z innymi uczestnikami społeczności, np. z nauczycielami danego regionu.

Udostępnione funkcjonalności pozwalają na przygotowanie szkoleń zarówno w oparciu o materiały gotowe, jak i dzięki samodzielnie przygotowanym zasobom. Tak zbudowane portale są adresowane zarówno dla placówek edukacyjnych, jak i jednostek administracji publicznej prowadzących misje edukacyjne. Obecnie dostarczamy rozwiązania dla 3200 nauczycieli oraz 77 000 uczniów i studentów.

Portale

e-podręczniki

podręczniki

Multimedialne i interaktywne podręczniki pozwalają odbiorcom (uczniom, nauczycielom) aktywnie nabywać wiedzę, jednocześnie korzystając z elementów ćwiczeniowych oraz powtórzeniowych. Wszystko to w jednym miejscu – na nośniku pen-drive lub platformie e-learningowej, na której raportowane są postępy i wyniki uczniów.

Taki materiał, zsynchronizowany z e-dziennikiem, stanowi kompletny zbiór narzędzi wykorzystywanych w nowoczesnych szkołach.

Dzięki zamieszczeniu materiałów na platformie e-learningowej, taka forma nośnika wiedzy jest użyteczna nie tylko dla ucznia, ale również dla nauczyciela, który jest w stanie na bieżąco śledzić postępy uczniów, reagować na wykryte braki wiedzowe lub uzupełniać informacje.

Ewentualne połączenie platformy edukacyjnej z innymi narzędziami, np. z eDziennikiem umożliwia utworzenie scentralizowanego mechanizmu zarządzania wiedzą oraz śledzenia postępów, również przez rodziców.

Kompleksowe usługi

Kompleksowe narzędzia, które odmienią twoją firmę

Wiemy, jak ważne jest posiadanie odpowiednich narzędzi, które pozwolą ci na poprowadzenie firmy, projektu lub zespołu osób od początku do końca. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy ofertę, która zawiera profesjonalne produkty stworzone wedle potrzeb i wymagań naszych klientów. Nasze narzędzia są cały czas optymalizowane i rozwijanie. Stale usprawniamy je, dzięki czemu odpowiadają aktualnym trendom i oczekiwaniom.

Jesteśmy ekspertami w branży e-learningowej i szkoleniowej. Widząc zainteresowanie oraz potrzeby naszych klientów, cały czas dbamy o wysoką jakość naszych usług. Twoje sukcesy są też naszymi sukcesami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były atrakcyjne, interesujące i nieustanie pomagały podnieść twoje kwalifikacje, usprawniły pracę, zwiększyły zyski oraz przyniosły zadowolenie z wykonywanych zadań.

Wśród naszych flagowych produktów znajdują się strategie e-learningowe, platforma LearnWay, szkolenia dedykowane, pigułki wiedzy, gotowe szkolenia, edytor szkoleń, webinaria, portale edukacyjne i e-podręczniki. Nie wiesz, który produkt będzie dla ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami, wyjaśnimy i pomożemy ci w wyborze.

 

Nowoczesne szkolenia dedykowane

Oprócz gotowych kursów przygotowaliśmy również usługę, która pozwala nam stworzyć szkolenia dedykowane. Są to spersonalizowane szkolenia e-learningowe, które powstają zgodnie z twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. To ty decydujesz o tym, które obszary w firmie chcesz usprawnić i jakie kompetencje pracowników są dla ciebie szczególnie ważne. Korzystając z takiego rozwiązania otrzymujesz szkolenie dedykowane twoim potrzebom, które jest dostosowane do wyznaczonego przez ciebie poziomu oraz kultury organizacji firmy. Atutem szkoleń e-learningowych jest to, że oszczędzasz pieniądze oraz czas.

To ty decydujesz o elementach, jakie mają się w nich znaleźć. My je tworzymy, łączymy w całość i oddajemy w twoje ręce interaktywne, interesujące szkolenie dedykowane. Jest to nowoczesny, wygodny i efektywny sposób na profesjonalne podniesienie kompetencji pracowników.

 

Strategie e-learningowe dla firm

Zdalna edukacja, szkolenia i rozwiązania technologiczne w tym zakresie są nam bardzo dobrze znane. Wykorzystaj nasze kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z firmami różnej wielkości i daj sobie pomóc na drodze do sukcesu.

Nasza strategia e-learningowe pozwoli ci stworzyć kompetentny zespół, odnaleźć potrzebne narzędzia do pracy, usprawnić procesy związane z planowaniem oraz pomoże w osiągnięciu biznesowych celów. W ramach naszej pracy przeprowadzimy profesjonalne badanie twoje firmy lub zespołu.

Otrzymasz od nas spersonalizowany plan działań wraz z oczekiwanymi efektami i zyskami. Oprócz tego stworzymy listę rekomendowanych przez nas pomocnych narzędzi wraz ze sposobami ich kompleksowej obsługi, do której zaliczamy wdrożenie, monitoring i optymalizacje. Dzięki temu, sam będziesz mógł sprawnie wykorzystać wybrane narzędzie i dostosowywać je do swoich aktualnych potrzeb.

 

Webinaria – profesjonalne spotkania w sieci

Obecnie czas jest na wagę złota, dlatego też wiele spotkań, rozmów kwalifikacyjnych, czy szkoleń przeniosło się na platformy internetowe. Nasze narzędzia związane z webinariami rozwijamy od kilkunastu lat. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, które usprawniają spotkania online. Dbając o komfort i wygodę użytkowników staramy się, aby transmitowanie i prowadzenie ich było łatwe i bezproblemowe.

Nasze produkty pozwalają na prowadzenie szkoleń synchronicznych, udostępnianie plików, takich jak wideo, pdf etc., a także aktywne uczestniczenie w spotkanie wszystkich uczestników. Tak zoptymalizowaliśmy nasze webinaria, aby prowadzący mógł udzielać głosu wybranym uczestnikom, natomiast każda osoba biorąca udział mogła skorzystać z opcji z rysowania na wirtualnej tablicy.

Webinaria to wygodny sposób na przeprowadzenie szkolenia, spotkania firmowego. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w międzynarodowych firmach, gdzie uczestnicy są z różnych miasto oraz państw. Sprawdź nasze narzędzia i przekonaj się, jakie to proste i użyteczne!

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GroMar® Sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne, zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z GroMar® Sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od GroMar® Sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt