facebook script

twórz samodzielnie tyle szkoleń online, ile potrzebujesz

Szybko, prosto i profesjonalnie

Laptop

ponad 160

utworzonych szkoleń e-learningowych

ponad 30 000

użytkowników szkoleń

szkolenia responsywne

szkolenia dostosowane do rozdzielczości każdego ekranu

edytor szkoleń do tworzenia kursów i szkoleń e-learningowych

Szukasz narzędzi, które pozwolą Ci stworzyć szkolenie na miarę Twoich potrzeb? Edytor szkoleń to rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojej firmy. Dostarczamy Ci komplet przetestowanych, profesjonalnych narzędzi, dzięki którym możesz samodzielnie tworzyć i edytować kursy oraz szkolenia e-learningowe.

Nasz edytor szkoleń jest wyjątkowy prosty w obsłudze. W trakcie kreowania możesz skorzystać z gotowych materiałów lub wgrać własne zasoby. Dzięki edytorowi w dowolnym momencie stworzysz szkolenie dopasowane do poziomu odbiorców i kultury Twojej organizacji. Dzięki naszym narzędziom zrealizujesz wymarzone kursy podnoszące kwalifikacje Twoich pracowników.

Edytor szkoleń to rozwiązanie dla osób, które lubią być niezależne i mieć pełną kontrolę nad projektami. Gdy z niego korzystasz, cały czas masz dostęp do swoich kursów e-learningowych. Dodatkowo możesz je dowolnie zmieniać i aktualizować. Dzięki naszemu edytorowi tworzenie kursów i szkoleń e-learningowych jest łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd.

edytor szkoleń to:

samodzielność

Samodzielnie przygotowujesz i aktualizujesz szkolenia e-learningowe, ćwiczenia, testy

niezależność

Tworzysz i edytujesz niezależnie od firm zewnętrznych

prostota

Obsługujesz profesjonalne i jednocześnie proste narzędzie

brak limitu

Budujesz dowolną liczbę szkoleń dla dowolnej liczby użytkowników

kompatybilność

Pracujesz z narzędziem kompatybilnym z profesjonalnym systemem Learn Managment System (LMS)

profesjonalne wsparcie

Otrzymujesz wsparcie ekspertów na każdym etapie tworzenia szkolenia (scenariusz, grafiki, programowanie)

Praca w chmurze

Obsługujesz edytor na każdym urządzeniu multimedialnym z każdego miejsca z dostępem do Internetu

proste płatności

Płacisz tylko za dostęp do narzędzia

funkcjonalności, które pokochasz

Tworzysz szkolenia dostosowane do wielu urządzeń

dostępność 24h

w dowolnym miejscu

komputer przenośny

tablet

smartphone

Tworzysz szkolenia dostosowane do wielu urządzeń (komputer, tablet, smartphone)

Pracujesz online za pomocą przeglądarki internetowej

Możesz mieć podgląd do szkoleń, testów, ćwiczeń w trakcie ich tworzenia

Tworzysz szybkie akcje i animacje

Możesz importować szkolenia z pdf oraz Power Point

Korzystasz z gotowych szablonów grafik i animacji

Korzystasz z kreatorów do interaktywnych ćwiczeń i testów

Korzystasz z gotowej biblioteki multimediów i/lub wgrywasz własne materiały.

Pracujesz na edytorze, który obsługuje najpopularniejsze standardy e-learningowe

Jak wygląda proces tworzenia szkoleń e-learningowych

Wykorzystaj potencjał nowoczesnych rozwiązań technologicznych i odkryj możliwości edytora szkoleń! Znajdziesz w nim narzędzia, które pozwolą Ci na tworzenie atrakcyjnych szkoleń e-learningowych.

Nasz edytor szkoleń zaprojektowaliśmy tak, by kursy były dostosowane do obsługi na wielu urządzeniach, takich jak komputer, tablet czy smartfon. Szkolenia w nim stworzone nie tylko odpowiadają potrzebom użytkownika, ale również są przyjazne dla niego i intuicyjne.

Tworzenie szkoleń i kursów e-learningowych odbywa się online za pomocą przeglądarki internetowej. Efekty swojej pracy możesz zobaczyć w każdej chwili. W edytorze szkoleń masz możliwość podglądu szkoleń, testów i ćwiczeń w trakcie ich tworzenia. Jeśli chcesz dodać ciekawe elementy, które urozmaicą kurs, w prosty sposób stworzysz szybkie akcje, a także interesujące animacje.

Nie masz czasu i potrzebujesz gotowych rozwiązań? Skorzystaj z szablonów grafik i animacji naszego edytora. Wiemy, jak utrzymać zainteresowanie użytkowników oraz sprawić, żeby kursy były interesujące i efektywne, dlatego dodaliśmy do niego nowoczesne kreatory do interaktywnych ćwiczeń i testów.

Dodatkowo w ramach tworzenia kursów e-learningowych w edytorze możesz skorzystać z gotowej biblioteki multimediów, jak również dodać własne materiały szkoleniowe. Zoptymalizowaliśmy nasz produkt tak, abyś mógł w łatwy sposób importować swoje szkolenia z plików pdf i Power Pointa.

Zalety samodzielnego tworzenie kursów e-learningowych

Edytor szkoleń to produkt dla osób ceniących swój czas i wolność. Dzięki takiej formie tworzenia kursów e-learningowych nie musisz uzależniać swoich działań od firmy zewnętrznej. Stale panujesz nad swoimi projektami oraz bazujesz na najnowszych narzędziach i materiałach.

Rozwój Twojej firmy i jej pracowników są dla nas niezwykle ważne. Dlatego też dajemy ci możliwość stworzenia nieograniczonej liczby szkoleń i udostępnienie ich dowolnej liczbie użytkowników. Tak zaprojektowaliśmy nasz produkt, aby był kompatybilny z profesjonalnym systemem LMS (Learn Management System) i obsługiwał najpopularniejsze standardy e-learningowe.

Zaletą tworzenia szkoleń e-learningowych online jest to, że zapisują się one w chmurze. Oznacza to, że jeśli tylko masz dostęp do Internetu, możesz korzystać z edytora szkoleń na dowolnym urządzeniu multimedialnym. Takie rozwiązanie sprawia, że oszczędzasz czas, a elastyczność wykonywania zadań znacząco się zwiększa.

Nie musisz być profesjonalistą, by rozpocząć tworzenie kursów e-learningowych. Na każdym etapie tworzenia szkoleń możesz skorzystać z pomocy naszych ekspertów odpowiedzialnych za tworzenie koncepcji, scenariusza czy grafik. Możesz też liczyć na wsparcie programistów. Z naszym edytorem tworzenie szkoleń jest łatwe i instynktowne, a dodatkowo daje poczucie satysfakcji.

opinie klientów

pozostałe usługi

ZAMÓW DEMO

zaufali nam

skontaktuj się z nami

 

Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.
Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.
Wprowadzony numer telefonu jest nieprawidłowy.
Wymagane jest wypełnienie tego pola.

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GroMar® Sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne, zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z GroMar® Sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od GroMar® Sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

* - pola obowiązkowe