facebook script

Nowości

E-learningowa Platforma LearnWay

to szybkie i proste procesy, zaangażowani użytkownicy i usługa w 100% dostosowana do potrzeb Twojej firmy.

learnway

3.0

nowa responsywna wersja

1000

projektów e-learningowych

700 000

aktywnych użytkowników

 

platforma LearnWay to:

Profesjonalny learning management system (LMS)

 

szybkie i proste procesy

 

zaangażowanie pracowników

 

pełne dostosowanie

 

skorzystaj z platformy LearnWay

learnway

Uprość procesy HR i przyspiesz rozwój Twojego zespołu.

Oszczędzaj czas pracowników i pieniądze firmy.

Pozwól na szybką dystrybucję nowej wiedzy i standardów pracy.

Buduj zaangażowanie i zwiększ motywację zespołu.

Zorganizujemy warsztaty pozwalające zdefiniować i uporządkować proces szkolenia w organizacji, będący często wstępem do wdrożenia dedykowanych rozwiązań.

Bogate możliwości raportowania pozwolą Ci sprawdzić postępy szkoleń i uczestników.

Skoncentruj się na biznesie, a utrzymanie systemu i zadania operacyjne pozostaw dostawcy.

 

innowacyjna platforma LearnWay

 

responsywność

łatwość i szybkość zarządzania

dostosowany moduł raportowy

najnowsze standardy (tincan, scorm, aicc)

wideokonferencja

intuicyjny system

marketing szkoleń

szkolenia online i stacjonarne

łatwo aktualizujesz szkolenia lub element szkolenia

automatycznie generowane certyfikaty

dostosowanie do struktury organizacyjnej grup, projektów i kultury firmy

ćwiczenia, testy, ankiety

sposoby dodawania uczestników

bezpieczny i wydajny hosting

bogaty moduł raportowy

 

100% dostosowania

dostosowanie
W 100% dostosujemy system do oczekiwań Twojej firmy i zintegrujemy go z dowolnym systemem IT funkcjonującym w firmie (system kadrowy, portal WWW lub e-commerce).

 

opinie klientów

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

nagroda

Nagroda Liderzy IT przyznawana coroczne na gali IT FUTURE AWARDS jest ważnym wyróżnieniem dla firm branży informatycznej, które oferują innowacyjne i dobrze działające produkty, usługi oraz inne rozwiązania informatyczne.

LIDERZY IT 2016 W KATEGORII
„KNOWLEDGE MANAGEMENT”

W roku 2016 otrzymaliśmy tę nagrodę w dwóch kategoriach: „Knowledge Management” oraz „Mobile Trends”. Otrzymane nagrody są dla nas potwierdzeniem, że nie tylko nadążamy za wciąż zmieniającymi się trendami, ale również spełniamy wysokie oczekiwania naszych Klientów, którym zawdzięczamy m.in. to wyróżnienie. Dziękujemy.

Innowacyjna platforma do e-learningu

LearnWay to nowoczesna polska platforma do e-learningu. Dzięki tej autorskiej aplikacji jesteś w stanie uczestniczyć w szkoleniu, masz dostęp do specjalistycznej wiedzy, a także możesz rozwinąć swoje umiejętności. Ponadto e-learningowa platforma LearnWay to narzędzie, które umożliwi ci przeszkolenie dużej liczby osób w krótkim czasie. Dzięki temu, że składa się z modułów w bardzo prosty sposób można ją dostosować do swoich potrzeb, a także możliwości i narzędzi swojej firmy. Nowa, responsywna wersja zawiera wiele projektów e-learningowych oraz aktywnych użytkowników.

 

Do czego służy platforma e-learningowa LearnWay?

Nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania sprawiły, że edukacja zdalna, czyli e-learning, stała się coraz częściej wybieraną formą szkoleniową. Zwłaszcza duże firmy chętniej decydują się na kursy online. Jest to wygodna i dostępna forma szkolenia, z którego może skorzystać bardzo duża ilość pracowników. Plusem jest to, że nie muszą być w tym samym miejscu, a nawet nie muszę korzystać z kursu w tym samym czasie.

Platforma e-learningowa LearnWay jest przez nas od kilkunastu lat stale rozwijana. Nasze doświadczenie w tym temacie oraz stały kontakt z klientami pozwoliło nam zaprojektować unikatową platformę, która odpowiada na wszystkie potrzeby związane z e-learningiem.

Dzięki platformie do e-learningu masz możliwość stworzenia szkolenia online, zarządzania szkoleniami stacjonarnymi oraz ich budżetami, a także prowadzenia wideokonferencji. Dodatkowe moduły pozwalają na tworzenie raportów, dokonywania płatności i generowania kodów promocyjnych. Wbudowany edytor szkoleń pozwala na dostosowanie modułu do własnych potrzeb i kultury firmy. W ramach platformy e-learningowej LearnWay możesz tworzyć ankiety, testy, czy egzaminy oraz automatycznie generować certyfikaty.

Platforma do e-learningu to nie tylko narzędzie do szkoleń, ale również doskonała baza wiedzy oraz miejsce, gdzie pracownicy mogę się ze sobą komunikować, wymieniać doświadczeniami na forum i czatować. Każdy użytkownik oprócz dostępu do szkolenia otrzyma również wszystkie potrzebne i dostępne materiały w wygodnej formie. E-learning jeszcze nigdy nie był tak prosty i atrakcyjny.

 

E-learning w świecie HR

Jedną z głównych możliwości jakie daje tobie platforma e-learningowa LearnWay jest wykorzystanie jej w dziale HR. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom może istnieć jako samodzielny system, a także można go dostosować i zintegrować z już istniejącymi wewnętrznymi systemami związanymi z działem HR danej firmy. Nasza platforma do e-learningu uprości twoje procesy HR, uporządkuje je i dzięki temu przyspieszy rozwój zespołu, a co za tym idzie również firmy. Dzięki platformie w szybki sposób przekażesz pracownikom nową wiedzę oraz informacje dotyczące standardów pracy.

Korzystając z platformy e-learningowej LearnWay w skuteczny sposób zbudujesz zaangażowanie swoich pracowników oraz zwiększysz motywację zespołu. Z naszymi narzędziami możesz śledzić ścieżkę rozwoju danego pracownika i tak dostosować szkolenia oraz warsztaty, by w pełni odpowiadały jego kompetencjom i potrzebom. Dzięki rozwiniętym modułom raportowania na bieżąco będziesz widział postępy i wyniki swoich pracowników.

 

Dlaczego warto wybrać platformę e-learningową LearnWay?

Stawiasz na rozwój swojej firmy lub zespołu? Chcesz trzymać rękę na pulsie, ale nie masz czasu i odpowiednich narzędzi? Platforma e-learningowa LearnWay będzie idealnym rozwiązaniem dla ciebie. To multizadaniowa platforma do e-learningu, zarządzania zasobami ludzkimi, pozwalająca na tworzenie szkoleń oraz wideokonferencji. Taki produkt zaoszczędzi twój czas oraz czas twoich pracowników, a także zminimalizuje koszty związane ze szkoleniami. Znajdziesz w niej najnowsze standardy związane z e-learningiem, takie jak: TINCAN, SCORM i AICC.

Ty wybierasz moduły, my dostarczamy ci platformę e-learningową dostosowaną do twoich potrzeb, tematyki, kultury organizacji i wymagań. Zastosowane w platformie nowoczesne rozwiązania technologicznie pozwalają na szybkie i sprawne działanie aplikacji, nawet przy dużym obciążeniu. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

 

DODATKOWE usługi

 

ZAMÓW DEMO

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GroMar® Sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne, zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z GroMar® Sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od GroMar® Sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt