facebook script

Nowości

Czym są portale edukacyjne

 

Czy wyobrażasz sobie życie bez Internetu? Nieustanny rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że większość rzeczy ma swój odpowiednik online, co staje się dla Ciebie naturalnym i powszechnym zjawiskiem. Ma to ogromny wpływ na wszystkie dziedziny Twojego życia, szczególnie na edukację.

Obecnie portale edukacyjne są nieodłącznym elementem szkolnictwa na wszystkich jego szczeblach. To kompleksowe rozwiązanie edukacyjne, przygotowane pod różne grupy społeczne związane z gminami, miastami i województwami, a także z konkretnymi placówkami szkolnymi i uczelniami wyższymi.

Portal edukacyjny to nowoczesna platforma e-learningowa, która jest źródłem wiedzy i pomocy dydaktycznych oraz miejscem spotkań online. Nasze portale edukacyjne zostały tak stworzone, aby zapewniać kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla różnych grup społecznych. Korzystają z nich zarówno nauczyciele, uczniowie czy studenci, ale też pracownicy różnego typu organizacji.

Portale edukacyjne mają za zadanie pomóc w edukacji i ją usprawnić. To narzędzie, które ma służyć zarówno nauczycielom, jak i uczniom. Głównymi założeniami portali edukacyjnych są aktywne uczenie się i nauczanie oraz zwiększenie stopnia zaangażowania i działania wszystkich użytkowników. Portale edukacyjne mają również na celu rozwijanie kreatywności wśród nauczycieli. Rezultatami korzystania z nich są ciekawsze zajęcia edukacyjne, lepsze wyniki uczniów oraz zintegrowana i aktywna społeczność nauczycieli.

Nowoczesne narzędzia do e-learningu

Naszym klientom oferujemy wyspecjalizowane portale edukacyjne, z których mogą korzystać różne placówki oświatowe. Są one czymś więcej niż klasycznymi platformami e-learningowymi. Portale edukacyjne to miejsca, które zrzeszają osoby zainteresowane podobnymi tematami, na określonym obszarze terytorialnym.

 

Każdy użytkownik portalu zakłada swój profil, który może spersonalizować m. in. poprzez dodanie zdjęcia i unikatowego opisu. Umożliwiamy też komunikację z innymi uczestnikami portalu. Służą do tego specjalne komunikatory w postaci wygodnego czatu i przyjaznego forum, które pozwala wypowiadać się w wątkach ogólnych, jak i tych przypisanych do konkretnego wirtualnego szkolenia.

Dodatkowo portale edukacyjne zostały przez nas rozszerzone o nowoczesne narzędzia umożliwiające współpracę między użytkownikami. Obecnie korzystając z naszych portali edukacyjnych, masz możliwość nie tylko tworzenia treści, ale też ich współtworzenia z innymi uczestnikami społeczności. Dzięki temu możesz w tym samym czasie współpracować i wymieniać się wskazówkami czy doświadczeniami z innymi nauczycielami lub pracownikami organizacji z konkretnego regionu.

 

Portale edukacyjne to również źródło ciekawych treści multimedialnych, filmów, animacji, testów itp. Możesz opublikować je dla wszystkich użytkowników lub zaznaczyć, że dostęp do nich mają jedynie osoby, które wniosły odpowiednie opłaty. Zaletą naszego rozwiązania jest to, że udostępnione przez nas funkcjonalności pozwolą Ci przygotować również szkolenia online. Podczas ich tworzenia możesz skorzystać z naszych gotowych materiałów lub bazować na swoich własnych zasobach.


Kompleksowe rozwiązania edukacyjne

konstruktor

Budujemy i rozwijamy portale edukacyjne od kilkunastu lat.

 

Z naszych rozwiązań e-learningowych obecnie korzysta 250 000 nauczycieli uczniów i studentów.

 

Naszym celem jest dostarczenie nowoczesnych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie tworzyć swoją platformę edukacyjną i nią zarządzać. Dajemy Ci opcje personalizacji portalu, dzięki czemu możesz wedle własnego uznania układać i dodawać treści na stronie główniej.

 

Nie ograniczaj się tylko do tradycyjnych rozwiązań. Sprawdź nasze portale edukacyjne, które mogą się stać Twoim ulubionym centrum dydaktycznym, skupiającym wszystkie treści, informacje i użytkowników w jednym miejscu. Poprzez portal edukacyjny możesz komunikować ważne wiadomości, publikować nowe artykuły, informować o webinariach oraz tworzyć szkolenia i kursy e-learningowe.

 

Portale edukacyjne to zarazem nowoczesne miejsce spotkań, które wzbogacają o nowe informacje i pomagają w pogłębianiu wiedzy. Służą też do poznania innych osób zainteresowanych tymi samymi tematami i pełnią funkcję tablicy ogłoszeń. Taka forma edukacji sprzyja samodzielnej nauce i podnoszeniu kwalifikacji.

 


UMÓW PREZENTACJĘ

Jeśli zależy Ci na kompleksowym rozwiązaniu edukacyjnym, nasze usługi z pewnością spełnią Twoje wymagania.

pozostałe usługi

ZAMÓW DEMO

zaufali nam

Wybrani klienci:

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GroMar® Sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne, zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z GroMar® Sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od GroMar® Sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

fbq(‚track’, ‚ViewContent’);