facebook script

Nowości

Najlepsze strategie E-learningowe dla firm

 

tarcza

Szukasz nowych rozwiązań dla swojej firmy? Potrzebujesz planu, który pomoże rozwinąć ci kompetencje twoich użytkowników oraz przyniesie zyski? Skorzystaj z naszej wiedzy oraz kilkunastoletniego doświadczenia. Oddaj swoje problemy w nasze ręce. Daj sobie pomóc i otrzymaj najlepszą strategię e-learningową.

Na swoim koncie mamy współpracę z ponad 350 firmami różnej wielkości, dzięki temu wiemy, jak rozwiązywać konkretne problemy oraz na co zwracać uwagę przy tworzeniu, a także wdrażaniu strategii e-learningowej. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z e-learningiem lub zwiększyć jego efektywność oraz zaangażowanie, ale nie wiesz, od czego zacząć, zgłoś się do nas!


Strategia planowania szkoleń online

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy produkty, które mają usprawnić działanie zespołów, pomóc działowi HR, a co najważniejsze w szybki i skuteczny sposób wyszkolić pracowników. Dobrze wykwalifikowana kadra to klucz do sukcesu. Wśród naszych szkoleń znajdują się produkty gotowe, a także dedykowane. Dzięki temu dobierasz kurs dopasowany do twoich potrzeb oraz dostosowany do specyfiki funkcjonowania twojej firmy. E-learning obejmuje kształcenie na każdym poziomie. To forma kształcenia bez granic wiekowych, terytorialnych, a także czasowych.

koło

Jeśli zastanawiasz się, jak zoptymalizować działanie swojej firmy, zrezygnuj z przestarzałych form zarządzania i postaw na najnowsze rozwiązania technologicznie. Dzięki platformie e-learningowej, innowacyjnym systemom stworzonym specjalnie dla szerokiego grona pracowników, menedżerów i nowoczesnym modułom edukacyjnym możesz w prosty sposób odmienić rzeczywistość w swojej firmie. Stwórz atrakcyjne miejsce pracy, w którym skomplikowane pliki Excela będą jedynie odległym wspomnieniem.

mechanizm

Aby stworzyć odpowiednią strategię e-learningową, a co za tym idzie także profesjonalne szkolenia przeprowadzamy analizę potrzeb. Dzięki temu możemy ustalić, czy dane szkolenie spełnia wymagania i oczekiwania twojej firmy. Jeśli tak, to staramy się zidentyfikować rodzaj, tematykę i zakres szkolenia i dopasowujemy je do zespołu. Dobieramy metody nauczenia oraz proponujemy techniki umożliwiające motywację pracowników.


Jakie korzyści przynosi strategia e-learningowa?

Strategia e-learningowa to świetny start na drodze do osiągnięcia biznesowych celów. Zainwestowanie w specjalistyczny plan działania sprawi, że nic cię nie zaskoczy, wszystko będzie miała swoje miejsce i określony czas. Dostarczymy ci informacje, które pomogą rozwinąć ci skrzydła w twoje branży. Na początku przeprowadzimy profesjonalne badanie i analizę stanu twojej firmy lub zespołu. Na podstawie tego zaczniemy tworzenie skrupulatnej, opartej na nowoczesnych rozwiązaniach skutecznej strategii e-learningowej. Znajdziesz w niej oczekiwane rezultaty oraz efekty biznesowe poparte zwrotem z inwestycji ROI.

Ponadto otrzymasz od nas rekomendacje najlepszych narzędzi e-learningowych, które pomogą ci usprawnić procesy w firmie, zarządzanie nimi, a także ulepszą komunikację między pracownikami. Z nami stworzysz kompetentny zespół, który będzie mógł skorzystać z dedykowanych szkoleń, nowoczesnej platformy e-learningowej, czy spersonalizowanej bazy wiedzy. Dzięki temu zyskasz nie tylko wykwalikowanych ludzi wokół siebie, ale też lojalnych pracowników.

Ze strategii e-learningowej dowiesz się, jakie są mocne strony twojej firmy, a co należy definitywnie zmienić. Wśród pomocnych informacji znajdziesz też marketingowe wskazówki. We wprowadzaniu tych koniecznych modyfikacji pomogą ci proponowane przez nas narzędzia. Wszystkie zostaną dostosowane do aktualnego stanu twojej firmy, używanych systemów i kompetencji pracowników. Chcemy, abyś sprawnie sam mógł nimi zarządzać, monitorować i je optymalizować, dlatego przygotujemy odpowiednie szkolenie. Zapewni ci ono dostateczną wiedzę i umiejętności. Od tej pory będziesz mógł sprawnie i z łatwością zarządzać procesami firmy, co da ci więcej czasu na realizację swoich biznesowych marzeń.

Nasza strategia e-learningowa to nie tylko sposób na odkrycie swoich prawdziwych celów twojej organizacji, ale także plan na ich efektywną realizację. Znajdziesz w niej skuteczny plan działania, sprawdzone techniki, marketingowe wskazówki i spersonalizowane narzędzia dostosowane do twoich potrzeb. Zaufały nam setki firm, dołącz do nich i odmień oblicze swojego biznesu.


zaufali nam

Wybrani klienci:

Usługi powiązane

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GroMar® Sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne, zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z GroMar® Sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od GroMar® Sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt