facebook script

Nowości

szkolenia online dostosowane do potrzeb twojej firmy

Profesjonalnie, minimum zaangażowania po stronie Klienta

mechanik

Skorzystaj z doświadczenia:

ponad 1000

projektów e-learningowych

20 lat

20 lat budowania własnego know-how i kompetentnego zespołu

autorskie

narzędzia i procesy przyspieszające produkcję i poprawiające jakość szkoleń

korzyści dedykowanych szkoleń e-learningowych

Szkolenia dedykowane tworzymy w oparciu o potrzeby Klienta, na podstawie dostarczonych materiałów merytorycznych lub całkowicie od podstaw. W każdym przypadku produkt finalny musi odpowiadać wymaganiom i wyobrażeniom Klienta.

zwiększenie wydajności pracowników, dzięki podniesieniu ich wiedzy i/lub umiejętności

szybka dystrybucja wiedzy dla dowolnej ilości osób jednocześnie, nawet w bardzo rozproszonych lokalizacjach

redukcja kosztów szkoleń w stosunku do szkoleń stacjonarnych

Szkolenia dostosowane tematycznie i do kultury organizacyjnej Twojej firmy

oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki maksymalnemu odciążeniu firmy w procesie przygotowania szkolenia e-learningowego

bezpieczeństwo wiedzy dla Ciebie i Twojej firmy – szkolenie unikatowe, na własność, wykorzystywane tylko w jednej firmie

WYJĄTKOWOŚĆ dedykowanych szkoleń e-learningowych

multimedia

Materiał merytoryczny przekształcamy za pomocą dostępnych, nowoczesnych narzędzi,
dopasowując formę szkolenia do jego treści, grupy docelowej i celów biznesowych.
Dzięki temu przybiera ono interesujący kształt, nabiera dynamiki oraz kolorów.
Angażuje również użytkownika i budzi w nim chęć odkrywania kolejnych materiałów.

profesjonalna realizacja

atrakcyjne formaty: szkolenie fabularyzowane, szkolenie aplikacyjne, infografiki, komiksy, wideo, mobile, gry decyzyjne, VR, prezentacje

metodyka szkolenia dobrana do grupy docelowej, np. cykl Kolba

szybkie szkolenia tworzone w najpopularniejszych edytorach: LearnWay Editor, Lectora, Storyline, Camtasia, Captivate

zaawansowana technologia wirtualna i rozszerzona rzeczywistość

szkolenia responsywne, przystosowane do wyświetlenia na urządzeniach mobilnych

profesjonalne nagrania lektorskie oraz tłumaczenia na języki obce

postaci

VR

nowoczesna technologia

Uwielbiamy wykorzystywać nowoczesną technologię, m.in.:

wirtualną rzeczywistość (VR), np. gry, modelowanie maszyn, silników, wirtualne wycieczki, pokoje konferencyjne, itp.

rozszerzoną rzeczywistość (AR)

zdjęcia i wideo 360º

webinary

animacje

szkolenia wideo

nagrania konferencji

Nagrania realizujemy u klienta lub w studiu, a dostarczony materiał jest odpowiednio zmontowany.

zadowoleni uczestnicy to klucz do dalszego rozwoju

 

W szkoleniach stawiamy na ewaluację wiedzy oraz interesującą formę szkoleń.

 

Zapewniamy:

 

profesjonalnie wykonane szkolenia pełne dynamiki, interesujące graficznie i sumujące ich wiedzę

podnoszenie kwalifikacji i usystematyzowanie wiedzy

różnorodność formatów szkoleń powodująca zainteresowanie i zaangażowanie uczestników

profesjonalne grafiki, nagrania i montaż

dynamiczne animacje, zaawansowane interakcje

quizy, testy, ankiety, ćwiczenia

elementy grywalizacji

bogaty wybór stylów animowanych i filmowych


Grupa
Grupa Grupa Grupa Grupa

zaufali nam

Wybrani klienci:

jak pracujemy

 

kobieta z kartkami

Wstępne planowanie

01

Kontakt i poznanie potrzeb biznesowych

Analiza celów biznesowych, potrzeb oraz wymagań

Przekazanie materiału merytorycznego przez Klienta

Oferta cenowa i zamówienie

kobieta z laptopem

02

Przygotowanie

Wypracowanie treści szkolenia (warsztaty wspólnie z Klientem) lub angażowanie eksperta z rynku

Przygotowanie koncepcji

taśma produkcyjna

realizacja

03

Przygotowanie scenariusza

Przygotowanie wizualizacji i multimediów (grafiki, zdjęcia, video, audio)

Oprogramowanie ekranów

Testy

człowiek z pacynką

04

Wdrożenie

Pilotaż u klienta

Korekty

Wersja finalna

śpiący człowiek

optymalizacja

05

Analiza i badanie wyników

Optymalizacja szkolenia

technologie i narzędzia

Pracujemy na najlepszych narzędziach technologicznych, które dostosowujemy do możliwości, sprzętu i oprogramowania Klienta.

learnway articulate lectoracamtasiahtml captivate flash   vr

opinie klientów

pozostałe usługi

UMÓW PREZENTACJĘ

Dodatkowe informacje

Dedykowane szkolenia e-learningowe

Nie znalazłeś w naszej ofercie odpowiedniego szkolenia? Na liście tematów zabrakło interesującego cię kursu? Wybierz dedykowane szkolenie e-learningowe GroMar. To usługa , którą stale udoskonalamy zgodnie z nowymi trendami oraz sugestiami naszych klientów. W edukacji zdalnej jesteśmy specjalistami, a tworzenie szkoleń online to nasza pasja. Kiedy pojawia się nowy klient z pomysłem na dedykowane szkolenia e-learningowe, uruchamiamy wszystkie narzędzia oraz pokłady kreatywności. Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymał produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami.

Dlaczego warto nam zaufać? Stworzyliśmy ponad tysiąc projektów e-learningowych. Od kilkunastu lat budujemy swoją wiedzę, know-how oraz tworzymy i budujemy zespół specjalistów, których fascynują nowe technologie oraz nowoczesna edukacja online. Ponadto nasze autorskie narzędzia przyspieszają proces produkcji i poprawiają jakość szkoleń online, które wychodzą spod naszych rąk. Zastanawiasz się, czy aby na pewno jest to rozwiązanie dla ciebie? Zapoznaj się z korzyściami, jakie dają innowacyjne dedykowane szkolenia e-learningowe.

Zalety dedykowanych szkoleń e-learningowych

Szkolenia dedykowane e-learningowe tworzymy razem z tobą, w oparciu o twoje cele, potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu, na każdym etapie pracy masz wgląd w swoje szkolenie i masz realny wpływ na to, jaki produkt finalnie otrzymasz. Szkolenia online tworzymy w oparciu o materiały, które nam dostarczysz lub całkowicie od podstaw. Wyzwania w postaci nowych dedykowanych szkoleń, motywują nas do kreatywnego działania oraz indywidualnego podejścia do każdego edukacyjnego zlecenia.

Wybierając dedykowane szkolenia e-learningowe masz pewność, że jesteś w posiadaniu unikatowego szkolenia online, które otrzymasz na własność. Twoja firma będzie posiadała wiedzę i umiejętności, które nie zostaną powielone i wykorzystane w innych organizacjach.

Dostarczone nam materiały merytoryczne, przekształcamy w e-learningowe treści. Przy pomocy innowacyjnych narzędzi stają się one szkoleniami online dopasowanymi do twojego zespołu, a także do twoich celów biznesowych. Ideą dedykowanych szkoleń e-learningowych jest przekazanie wartościowych treści w przystępny, atrakcyjny sposób. Dynamiczne szkolenia online z odpowiednią oprawą graficzną sprawią, że uczestnik nie nudzi się i ma ochotę odkrywać kolejne ciekawe materiały. Takie zaangażowanie sprawia, że znacznie szybciej i trwalej przyswaja nową wiedzę. W rezultacie szybko podwyższa swoje kompetencje, które są konieczne do rozwoju firmy.

Nasze dedykowane szkolenia e-learningowe to profesjonalne rozwiązanie, które minimalnie angażuje klienta. Co to oznacza? Wyręczamy cię w tworzeniu koncepcji, scenariusza, grafik, zdjęć, wideo i finalnego programowania produktu. Realizujemy twoje potrzeby i dostarczamy ci produkt odpowiadający twoim wymaganiom.

Co znajduje się w szkoleniu dedykowanym?

Przygotowane przez nas dedykowane szkolenia e-learningowe są tworzone na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszej technologii. Decydując się na personalizowanie szkolenia online sam możesz decydować o ich formacie. W naszej ofercie znajdują się: szkolenie fabularyzowane, szkolenie aplikacyjne, infografiki, komiksy, wideo, mobile, gry decyzyjne, VR (wirtualna rzeczywistość), prezentacje.

Wszystkie nastawione są na profesjonalny przekaz wiedzy, w jak najbardziej atrakcyjny i interesujący sposób. Metodykę szkolenia online zawsze dobieramy do grupy docelowej. Między innymi możesz zdecydować się na znany i sprawdzony cykl Kolba. Ponadto na liście podstawowych elementów dedykowanych szkoleń e-learningowych nie brakuje profesjonalnych nagrań lektorskich oraz tłumaczeń na języki obce.

Dedykowane szkolenia e-learningowe tworzymy w najpopularniejszych edytorach, takich jak: LearnWay Editor, Lectora, Storyline, Camtasia, Captivate. Każdy nasz produkt jest responsywny i przystosowany do wyświetlenia na urządzeniach mobilnych.

Dlaczego warto wybrać dedykowane szkolenia online?

Szkolenia online to świetny i nowoczesny sposób na zwiększenie wydajności pracowników oraz podniesienie ich kompetencji. To inwestycja, która przynosi zyski. Szkolenia online w porównaniu do stacjonarnych, generują znacznie mniejsze koszty. Taka forma kształcenia pozwala na szkolenie dużej ilości osób, które nie muszą znajdować się w tym samym miejscu. Dzięki opcji personalizacji szybko możesz otrzymać szkolenie dostosowane tematycznie i kulturowo do twojej organizacji.

Dodatkowo przy tworzeniu dedykowanego szkolenia e-learningowe mamy możliwość wykorzystać nowości technologiczne. W szkoleniach znajdziesz elementy bazujące na wirtualnej rzeczywistości i rozszerzonej rzeczywistości, np. gry, modelowanie maszyn, silników, wirtualne wycieczki, pokoje konferencyjne, itp. Wszelkie zdjęcia i wideo możemy pokazać w doskonałej, jakości również wykorzystując opcję 360º.

Nasze dedykowane szkolenia e-learningowe to różnego rodzaju quizy, testy, interesuję ćwiczenia, a także wiedza przekazana za pomocą nagrań, dynamicznych animacji i filmów. Oprawa graficzna i wykorzystane w szkoleniach online elementy grywalizacji sprawiają, że nabywanie wiedzy staje się przyjemną rozrywką.

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GroMar® Sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne, zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z GroMar® Sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od GroMar® Sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

fbq(‚track’, ‚ViewContent’);