facebook script

Nowości

Nowoczesne webinaria z praktycznymi opcjami

 

Webinaria to narzędzia do prowadzenia spotkań online, które w prosty sposób pozwalają Ci zorganizować zindywidualizowane szkolenia e-learningowe, rozmowę kwalifikacyjną i wszelkiego rodzaju konferencje.

Samo słowo „webinar” pochodzi z języka angielskiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza internetowe seminarium. Obecnie webinaria to współczesna forma prezentacji czy też szkolenia online, w której bierze udział prowadzący i mniejsze lub większe grono uczestników.

Nasze webinaria są prowadzone w oparciu o najnowsze technologie umożliwiające obustronną komunikację między prezenterem a aktywnymi słuchaczami. Zaplanowanie takiego internetowego seminarium zajmuje niewiele czasu i jest łatwe w obsłudze. Dodatkowo dzięki naszym narzędziom możesz dostosować webinarium do własnych potrzeb i wybrać poszczególne elementy, które w danej chwili są Ci potrzebne.

Dbamy o komfort użytkowników, dlatego dokładamy wszelkich starań, by transmitowanie szkolenia i spotkania były bezproblemowe i stały na najwyższym poziomie.

Masz pytania lub wątpliwości związane z narzędziami do prowadzenia spotkań online? W każdym momencie możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

Narzędzia do prowadzenia spotkań online

Na bazie kilkunastoletnich doświadczeń stworzyliśmy kompleksowe webinaria, które zawierają profesjonalne narzędzia do prowadzenia spotkań online. Umożliwiamy przekazanie informacji w ciekawy sposób i dajemy możliwość zastosowania nowoczesnych narzędzi edukacyjnych. W naszym standardzie jest transmitowanie głosu i wideo w dobrej jakości. Dodatkowo podczas spotkania online możesz dzielić pulpit oraz przedstawiać przygotowaną wcześniej prezentację czy pokaz slajdów.

Co ważniejsze, nasze webinaria pozwalają przeprowadzać szkolenia synchroniczne. Polegają one na tym, że wymiana informacji miedzy szkolącym a uczestnikami odbywa się w trybie online. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii prowadzący może publikować dla całej grupy dodatkowe pliki, takie jak np. wideo czy pdf. Narzędzia do prowadzenia spotkań online umożliwiają każdemu uczestnikowi rysowanie na udostępnionej tablicy. Dodatkowo organizator webinarium ma możliwość udzielenia głosu wybranym uczestnikom.

Tego typu opcje sprawiają, że w łatwy sposób przeprowadzisz ciekawe, interaktywne spotkania online, które angażują uczestników. Webinaria pozwalają na lepszy kontakt z pracownikami i partnerami, z którymi nie widujesz się codziennie. To praktyczne narzędzia, które odmieniają świat biznesu i edukacji.

Dlaczego warto postawić na webinaria?


WEBINARIA TO WYGODNE ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEGO

W szybki i łatwy sposób pomagają poszerzyć wiedzę i podnieść kwalifikacje. Webinaria sprawdzają się zarówno w małych firmach z niewielką liczbą pracowników, jak i w dużych korporacjach, których oddziały często rozsiane są po całym świecie. Zaletą takiego typu komunikacji są zmniejszone koszty związane z organizacją i przeprowadzeniem spotkań z pracownikami i partnerami biznesowymi. W każdym przypadku dużym atutem webinarium jest to, że możesz je przeprowadzić w jednym czasie dla osób z całego świata.

BEZUSTERKOWE NARZĘDZIE

Przez kilkanaście lat dopracowywaliśmy naszą usługę tak, aby oddać w Twoje ręce zoptymalizowane, bezusterkowe narzędzie do prowadzenia spotkań online. Wiemy, jak ważna w webinariach jest prosta obsługa, szybkość działania i dodatkowe opcje usprawniające przebieg takiego spotkania. Już dzisiaj odkryj potencjał, jaki mają nasze webinaria i wykorzystaj je w swojej firmie. Pomogą przeprowadzić Ci interesujące spotkania i szkolenia online.

Nasze narzędzia do prowadzenia spotkań online pozwolą Ci rozwijać kompetencje pracowników oraz nawiązywać kontakty z klientami i partnerami. Pomogą Ci też osiągnąć cele biznesowe i marketingowe. Tworząc spersonalizowane webinaria, możesz dostarczać wiedzę i wchodzić w interakcję z uczestnikami, poszerzać grono odbiorców i potencjalnych klientów oraz edukować i szkolić nowych pracowników bez ograniczeń terytorialnych. Webinaria to nowoczesne rozwiązanie, które spełni wszystkie wymogi Twojej organizacji.


opinie klientów


pozostałe usługi


UMÓW PREZENTACJĘ

zaufali nam

Wybrani klienci:

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

POZNAJ 10 WSKAZÓWEK

JAK ZROBIĆ DOBRZE

SZKOLENIE E-LEARNINGOWE