GroMar na targach Inter Cars w Warszawie!

GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów

W dniach 22-24 września 2017 r. odbyły się 16. Targi Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars. Firma GroMar dostąpiła zaszczytu i również wzięła udział w evencie na warszawskich Błoniach Stadionu Narodowego. Targi są dedykowane m.in. specjalistom branży samochodowej, amatorom „czterech kółek”, ale także wielbicielom nowych rozwiązań technologicznych, mających wpływ na globalny rozwój motoryzacji. Obok naszej firmy, w wydarzeniu uczestniczyli partnerzy z Polski i Europy, a na odwiedzających czekały 3 strefy: Targi, Moto i Dance, dlatego z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

 

Zapraszamy na krótki film poświęcony współpracy naszej firmy z Inter Cars, w ramach której stworzyliśmy projekt szkolenia e-learningowego:

 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z warszawskich targów:

GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów GroMar na 16. Targach Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów

GroMar na targach Inter Cars w Warszawie!
Oceń ten post