Podsumowanie Roku!

Już za chwilę pożegnamy rok 2015 i przywitamy nowy – 2016! Czas zatem na podsumowanie.

Początek roku rozpoczęliśmy bardzo kulturalnie – na wernisażu prac fotograficznych naszego kolegi Benego. Beny nie spoczął na laurach i niebawem po wernisażu zorganizował kolejną imprezę – własny ślub. Adrian, widząc szczęśliwego Benego, uznał to za świetny pomysł i szybko poszedł w jego ślady! GRATULUJEMY!

Wkrótce po tym nasze szeregi opuściła Jelena, by sławić firmę aż na Bałkanach – w samej słonecznej Chorwacji. ZAZDROŚCIMY!

Latem integrowaliśmy się wspólnie w uroczym ośrodku, w miejscowości Malutkie. Niektórzy z nas specjalnie na tę okoliczność „utyli” i wzięli udział w zawodach Sumo, inni wpadli w szpony rywalizacji ścigając się gokartami, a jeszcze inni postanowili przełamać lęk wysokości i wypuścili się na szlak po linach. Wciąż miło to WSPOMINAMY!

Udział w imprezach nie zastopował, oczywiście, płynącego czasu i tymczasem, po cichutku, stuknęła nam dwudziestka! Bez problemów wydostaliśmy się z zamówionych na tę okazję escape roomów i rozpoczęliśmy świętowanie w restauracji greckiej, życząc sobie następnych, równie pracowitych 20 LAT!

Pod koniec roku udział w targach IT obwieścił światu, że mamy dużo do zaprezentowania i kto może niechaj spieszy zamawiać nasze innowacyjne produkty BO WARTO!

A na koniec podzieliliśmy się opłatkiem na wigilijnej kolacji we włoskiej trattori – w powiększonym gronie, życząc sobie i Wam wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2016!

 

 

 

 

 

Podsumowanie Roku!
Oceń ten post