facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Skuteczne prezentowanie ofert handlowych i odpieranie obiekcji klientów

salon

argumentacja

rozmowa

Cel szkolenia

Przedstawiając ofertę handlową sprzedawcy często nie interesują się potrzebami drugiej strony i nie zdają sobie sprawy z tego, że rozpoznanie potrzeb klienta jest kluczem do skutecznej prezentacji produktu. A przecież niezwykle łatwo stracić klienta przez źle dobraną argumentację lub słownictwo. Nasze szkolenie powstało w celu wyeliminowania takich błędów, a zatem w trakcie jego trwania uczestnik pozna wskazówki dotyczące umacniania siły argumentacji prezentowanej oferty czy rozwiewania wątpliwości konsumentów oraz porady, jak reagować na obiekcie klientów i prowadzić efektywne rozmowy.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Argumentacja handlowa, czyli sprzedajemy korzyści, a nie produkty.
  3. Mam pewne zastrzeżenia, czyli radzenie sobie z obiekcjami klientów.
  4. Test sprawdzający.

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie rozpoczyna film wprowadzający w treść szkolenia, następnie rolę tutorki przyjmuje animowana postać. Znalazły się również w nim liczne przykłady prowadzonych rozmów oraz ćwiczenia angażujące uczestnika i wpływające na lepsze przyswajanie treści.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 85
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 19
  • Liczba filmów – 1
  • Liczba interakcji – 3
  • Liczba case study – 5
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 20 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia