facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Zdobywanie zaufania klientów i prowadzenie rozmów z trudnymi klientami

rozmowa

wyjątkowość

technika

Cel szkolenia

Każdy sprzedawca marzy o wysokich wynikach sprzedaży, jednak nie każdy wie, iż efekty te można poprawić poprzez zyskanie zaufania klienta. Dlatego warto nauczyć się budować długotrwałe relacje z klientami. W tym celu powstało szkolenie, które pozwoli każdemu sprzedawcy nauczyć się tworzyć pozytywną atmosferę i wiarygodność w relacjach z klientami. Czasami ta komunikacja bywa jednak trudna, ale mimo to profesjonalny handlowiec powinien umieć sobie z nią poradzić. Trudny klient daje szansę na wykazanie się skutecznością i jakością obsługi drugiej strony. Nasze szkolenie daje wskazówki jak sprawić, by konfrontacja z takimi klientami była łatwiejsza, korzystniejsza dla firmy i bardziej satysfakcjonująca dla samego klienta.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Dzień 1. Tworzenie pozytywnej atmosfery z klientem i budowanie wiarygodności handlowców
  3. Dzień 2. Postępowanie w przypadku zgłaszania reklamacji
  4. Dzień 3. Postępowanie z trudnym klientem
  5. Test

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie fabularyzowane, opowiada historię animowanej postaci – Jana, który właśnie rozpoczął swoją karierę w sprzedaży, co podnosi atrakcyjność szkolenia.  Liczne przykłady i ćwiczenia pozwalają w łatwy sposób przyswoić wiedzę.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 97
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 17
  • Liczba interakcji – 21
  • Liczba case study – 10
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 50 min

Zapisz

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia