facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Microsoft Excel 2010. Poziom średnio zaawansowany

Microsoft Excel 2010

arkusz

 

arkusz

Cel szkolenia

Szkolenie to adresowanie jest do osób, które korzystają już z programu MS Excel 2010, ale chcą zwiększyć swoje umiejętności i poznać nowe możliwości tej aplikacji. Zadaniem szkolenia jest rozwinięcie wiedzy użytkownika obsługującego program MS Excel 2010 w stopniu średnio zaawansowanym. Twórcy tego szkolenia wzięli sobie za cel usprawnienie umiejętności posługiwania się narzędziami programu tj. adresowanie komórek, inspekcja formuł czy podstawowe funkcje matematyczne, logiczne czy tekstowe.

Plan szkolenia

 1. Sposoby adresowania
 2. Sposoby adresowania – test
 3. Podgląd funkcji
 4. Podgląd funkcji – test
 5. Inspekcja formuł
 6. Inspekcja formuł – test
 7. Sprawdzanie poprawności danych
 8. Sprawdzanie poprawności danych – test
 9. Funkcja „Wklej specjalnie”
 10. Funkcja „Wklej specjalnie” – test
 11. Blokowanie nagłówków kolumn i wierszy
 12. Blokowanie nagłówków kolumn i wierszy – test
 13. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Całe szkolenie oparte jest na symulacji, by uczestnik kursu miał poczucie, że korzysta z rzeczywistej aplikacji. Liczne ćwiczenia wplecione pomiędzy kolejno omawiane zagadnienia oraz interakcje mają na celu utrwalić zdobywane podczas szkolenia umiejętności.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 155
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 18
 • Liczba symulacji – całe szkolenie jest symulacją
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 2 h 20 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia