facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Istota przywództwa – cechy, instrumenty wpływu

znani ludzie

dziennikarka

kartka

Cel szkolenia

Przywództwo w zarządzaniu to umiejętność wpływania na zachowania podwładnych i nadawanie kierunku ich działaniom, a tym samym – tworzenie wizji przyszłości organizacji. Przywództwo polega również na odpowiednim  motywowaniu pracowników, na inspirowaniu ich oraz na umiejętnym wyzwalaniu energii. Dobry przywódca jest autorytetem i posiada władzę, którą inni dobrowolnie akceptują. Nie każdy przywódca spełnia jednak te wszystkie cechy. Nasze szkolenie pokaże, na czym polega istota przywództwa oraz jakie są cechy dobrego lidera. Pozwoli również kursantowi zastanowić się nad tym, jakim przywódcą jest on sam i jakie umiejętności powinien rozwijać.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Istota przywództwa: Przywództwo jako dodawanie energii – charyzma emocjonalna
  3. Cechy dobrego lidera
  4. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Treść szkolenia wpleciona została w fabułę, w której pojawiają się animowane postaci. Ten sposób prezentacji treści uatrakcyjnia przekaz.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 43
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 8
  • Liczba interakcji – 5
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1,10 h

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia