facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Komunikacja

rozmowa

schemat

schemat

Cel szkolenia

Szkolenie dedykowane jest dla osób, które chcą profesjonalnie kierować pracownikami, rozwijać siebie oraz podnieść efektywność pracy całego zespołu. Kurs ten ma pomóc zrozumieć jego uczestnikowi, jakie są bariery komunikacyjne i jak je pokonywać, by wspierać porozumienie z pracownikami. Ważnym elementem kursu są scenki sytuacyjne prezentujące spotkania z mniej doświadczonymi menedżerami w celu zobrazowania najczęściej popełnianych przez nich błędów w komunikacji oraz z doświadczonymi liderami, aby poznać ich style komunikacyjne, by czerpać z nich wzór.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Charakterystyka komunikacji interpersonalnej.
  3. Techniki komunikacji kierowniczej.
  4. Udzielanie informacji zwrotnej.
  5. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Scenki sytuacyjne wprojektowane w szkolenie pomagają przybliżyć tematykę i lepiej zrozumieć prezentowany materiał. Poprzez praktyczne działania uczestnik kursu ma możliwość w efektywny sposób przyswoić sobie wiedzę.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 58
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 13
  • Liczba interakcji – 16
  • Liczba case study – 12
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 50 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia