facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Menedżer a lider zespołu

kompetencja

kartka

Cel szkolenia

Umiejętności związane z komunikowaniem się i budowaniem relacji są obecnie najbardziej pożądanymi przez organizacje kompetencjami menedżerskimi. Ceni się również kompetencje osobiste, które pomagają odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się świecie. Umiejętności te, wraz z posiadaną wiedzą, pozwalają podnieść swoją efektywność jako menedżera, ale również wydobyć z zespołu to, co najlepsze. W celu określenia predyspozycji do bycia skutecznym przywódcą powstało właśnie to szkolenie. Prezentuje ono kluczowe kompetencje liderów, najczęściej popełniane przez nich błędy i wskazuje właściwy model myślenia, jakim powinna posługiwać się osoba decyzyjna, aby odnieść sukces.

Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Wiedza fachowa a kompetencja emocjonalna
  3. Prawdziwe gwiazdy w firmie – co potrafią i ile są warte
  4. Intuicja w pracy menedżera
  5. Myślenie panoramiczne a tunelowe
  6. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Treść merytoryczna szkolenia została wpleciona w fabułę, w której udział biorą animowane postaci pracowników firmy produkującej zabawki. Użytkownik zostanie również zaangażowany w szkolenie, dzięki konieczności rozwiązywania interaktywnych ćwiczeń, bazujących na zdobywanej wiedzy. Pytania sprawdzające wiedzę zdobytą podczas całego szkolenia.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 51
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 5
  • Liczba interakcji (symulacji) – 7
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1,40 h

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia