facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Sztuka współpracy w zespole

stół

role

SMART

Cel szkolenia

Praca zespołowa jest niezwykle istotnym elementem sukcesu każdej firmy, jednak nie każdy zespół jest w stanie ten sukces zapewnić. Stworzenie efektywnej grupy nie jest rzeczą łatwą i prostą, ponieważ wymaga współpracy i współdziałania ze strony wszystkich jej członków. Dlatego osoby, które chcą wydobyć z zespołu jego możliwości, powinny zapoznać się z naszym szkoleniem. Oprócz poznania poszczególnych faz kształtowania się grupy uczestnik szkolenia, po skończonym kursie, będzie wiedział jak podzielić role w zespole i jakie bariery należy wyeliminować, aby działania grupy były owocne i przebiegały w przyjaznej atmosferze.

Plan szkolenia

  1. Tworzenie wspólnych norm i zasad dla zespołów
  2. Role grupowe
  3. Umiejętność pracy zespołowej – współpraca i współdziałanie
  4. Grupowe podejmowanie decyzji
  5. Test sprawdzający

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie jest fabularyzowane, z animowanymi postaciami, co uatrakcyjnia przekaz i ułatwia przyswajanie wiedzy.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 72
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 12
  • Liczba interakcji – 8
  • Liczba case study – 7
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1 h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia