facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Asertywność

pracownicy

lody

rozmowa

Cel szkolenia

Jedną z ważniejszych cech niezwykle przydatnych w życiu człowieka jest asertywność. Postawa asertywna pozwala traktować siebie i innych z równoprawnym szacunkiem oraz stawiać granice z poszanowaniem praw drugiego człowieka. Wielu ludzi cierpi jednak na brak asertywności, choć nie zdają sobie z tego sprawy: nieumiejętność powiedzenia „nie”, nieumiejętność proszenia o pomoc to tylko dwa przykłady braku asertywności.

Nasze szkolenie adresowane jest do osób, które mają zamiar pracować nad własną postawą, aby nauczyć się asertywności, dzięki stosowaniu komunikatu JA. Szkolenie zaprezentuje również jak asertywnie pogodzić życie prywatne z zawodowym. Po ukończeniu szkolenia użytkownik będzie znał skuteczne techniki relaksacyjne, które z łatwością wykorzysta w sytuacjach trudnych. Poprawie ulegną jego relacje z innymi ludźmi i zwiększy się odporność na stres.

 Plan szkolenia

  1. Wprowadzenie
  2. Zachowania asertywne w biznesie
  3. Podstawy w komunikacji
  4. Asertywne radzenie sobie ze stresem
  5. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie uatrakcyjniają zaawansowane grafiki, na których liczne przykłady obrazujące zachowania asertywne pozwalają w pełni zrozumieć prezentowany temat.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 60
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 10
  • Liczba interakcji – 20
  • Liczba case study – 7
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 2h 10 min

 

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia