facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Automotywacja i sztuka osiągania celów

przewodnik

 

góra

turyści

Cel szkolenia

Motywacja jest jednym z kluczowych czynników skłaniających ludzi do działania. Na automotywację duży wpływ ma jednak samoocena, dlatego im lepiej myślisz o sobie, im bardziej wierzysz w siebie, tym łatwiej motywujesz się do działania. Celem naszego szkolenia jest podnieść Twoją umiejętność zarządzania sobą i swoimi zadaniami. Nauczymy Cię ustalać priorytety i znajdywać motywację, dzięki stosowaniu systemu nagród i kar.

Plan szkolenia

  1. Sposoby wzbudzenia własnej motywacji
  2. Jak sobie radzić ze zniechęceniem?
  3. Metody wyznaczania i weryfikacji celów
  4. Osiąganie celów poprze wyznaczanie zadań i priorytetów
  5. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie „ubrane” zostało w formę fabularnej opowieści, w której bohaterowie przemierzają górskie szlaki. W trakcie ich wyprawy prezentowane są merytoryczne treści. Podnosi to atrakcyjność szkolenia i ułatwia przyswajanie materiału.

Dane liczbowe

  • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 78
  • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 18
  • Liczba interakcji – 14
  • Liczba case study – 2
  • Szacowany czas trwania szkolenia – 1,50 h

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia