nowości

Nowa platforma learnway 3.0

Najnowsza wersja platformy dostosowana m.in do urządzeń mobilnych. Sprawdź!

Nowy Learnway Editor

Najnowsza wersja edytora pozwala ma tworzenie szkoleń e-learningowych również na urządzenia mobilne. Sprawdź.

nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 90 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE
Techniki skutecznego radzenia sobie ze stresem

stres

labirynt

tablica

Cel szkolenia

Stres może motywować lub demotywować do działania. Zbyt silny lub długotrwały może dokonać spustoszenia zarówno w naszym życiu osobistym, jak i organizmie, zatem warto nauczyć się skutecznie z nim radzić. Nasze szkolenie adresowane jest do osób, które chcą poznać tego wroga i uczynić z niego sprzymierzeńca. W trakcie szkolenia uczestnicy przećwiczą wiele technik pozwalających pozbyć się napięcia, aby przekształcić je w odpowiednią energię. Celem szkolenia jest również nabycie umiejętności dokonywania oceny ryzyka, które wpływa na pojawienie się wypalenia zawodowego i dążenia do zdrowego funkcjonowania w pracy zawodowej.

Plan szkolenia

 1. Wstęp
 2. POZIOM I. Poznaj swego wroga: Czym jest stres?
 3. Poznaj swego wroga: Czym jest stres? – Test
 4. POZIOM II. Fazy stresu
 5. Fazy stresu – Test
 6. POZIOM III. Techniki radzenia sobie ze stresem
 7. Techniki radzenia sobie ze stresem – Test
 8. Test końcowy

Wyróżniki szkolenia

Szkolenie zaprojektowano jako labirynt – uczestnik przechodzi przez niego, dociera do kolejnych przeszkód i dzięki temu zdobywa wiedzę teoretyczną. W grze towarzyszy mu depczący mu po piętach Stresozaur. W grę wpleciono interaktywne ćwiczenia, które sprawdzają i utrwalają wiedzę użytkownika. Sama forma szkolenia sprawia natomiast, że użytkownik uczy się bawiąc jednocześnie.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 119
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 20
 • Liczba symulacji (interakcji) – całe szkolenie jest symulacją gry
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 2h 30 min

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

Dzięki zakupionym w GroMarze szkoleniom BHP szybko i sprawnie szkolimy naszych pracowników z dużo większą efektywnością niż miało to miejsce do tej pory.

Piotr

TZMO

pozostałe usługi

Pigułki wiedzy

Krótkie, skondensowane tematycznie szkolenia multimedialne.

 

Szkolenia dedykowane

Szkolenia e-learningowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Edytor szkoleń

Narzędzie do tworzenia i edycji szkoleń e-learningowych.

skontaktuj się z nami

 

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.