facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Wystąpienia publiczne

grupa

kontakt wzrokowy

szafa

Cel szkolenia

Wystąpienia publiczne bywają stresujące i nieudane, stanowią jednak często waży i nieodzowny element kariery zawodowej. Przyczyną złych wystąpień bywa paraliżująca trema, ale także nieświadomie popełniane błędy. Jak zatem zacząć i kontynuować wystąpienie, aby było udane? Zapraszamy do udziału w szkoleniu, które ma na celu zaprezentowanie cech dobrego i złego mówcy. W jego trakcie użytkownik nauczy się rozpoznawać cechy złej i dobrej przemowy, jak zmienić własne, niekorzystne nawyki i nauczy się minimalizować stres podczas wystąpień, dzięki czemu nauczy się być dobrym mówcą.  W trakcie szkolenia zaprezentowane zostaną również porady, dzięki którym proces własnej przemiany będzie łatwy i osiągalny. Przedstawione zostaną również najważniejsze aspekty komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Wywieranie pierwszego wrażenia
 3. Przekaz niewerbalny i kontakt z publicznością
 4. Strój, pomoce oraz rodzaje wystąpień publicznych
 5. Stres
 6. Próba
 7. Quiz

Wyróżniki szkolenia

Treści merytoryczne wplecione zostały w animowaną historię, która prezentuje szkolenie postaci nieznającej sztuki wystąpień publicznych. Uczestnik szkolenia będzie utrwalać  wiedzę dzięki interaktywnym ćwiczeniom zamieszczonym pomiędzy ekranami wiedzowymi.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 79
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 22
 • Liczba interakcji – 13
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1, 40 h

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia