facebook script

Nowości

Szkolenia gotowe

JUŻ 24 000 OSÓB PODNIOSŁO SWOJE KWALIFIKACJE

Szkolenia przygotowane przez ekspertów tematycznych i specjalistów ds. e-learningu to zestaw 77 tematów opracowanych w nowoczesnej, multimedialnej i przystępnej dla użytkownika formie. Szkolenia udostępniamy na naszej autorskiej platformie LearnWay lub na platformie Klienta

zamów demo

lista dostępnych szkoleń

WYBIERZ INTERESUJĄCĄ CIĘ KATEGORIĘ I SZKOLENIE

Zarządzanie zmianą

zmiana

prezes

pracownik

Cel szkolenia

Wraz z upływem czasu, w cyklu życia każdej organizacji zachodzą nieuchronne zmiany. Szkolenie ma na celu ułatwić wdrożenie takich zmian poprzez zaprezentowanie prawidłowego procesu zarządzania zmianą. Kurs pokazuje również, w którą stronę należy podążać, aby nie napotkać oporu pracowników i nie wpaść w pułapki, jakie niesie za sobą każda zmiana. Pokaże również jak przygotować organizację do przekształceń, by przebiegły one w sposób płynny i zostały wprowadzone planowo.

Plan szkolenia

 1. Wprowadzenie
 2. Cykl życia organizacji
 3. Zmiana dobrowolna i przymusowa
 4. Proces zarządzania zmianą
 5. Kluczowi ludzie i postawy pracowników wobec zmian
 6. Test

Wyróżniki szkolenia

Treści szkolenia „ubrane” zostały w fabułę – uczestnik szkolenia towarzyszy tutorowi we wprowadzaniu zmiany w redakcji gazety. Podczas tej przygody kursant w sposób praktyczny pogłębia swoją wiedzę. Przykład prezentujący wprowadzaną w organizacji zmianę sprawia, że łatwiej zrozumieć tematykę szkolenia i zapamiętać merytoryczne treści.

Dane liczbowe

 • Całkowita liczba ekranów szkolenia – 75
 • Całkowita liczba ekranów ćwiczeniowych – 11
 • Liczba interakcji (symulacji) – 13
 • Liczba case study – 5
 • Szacowany czas trwania szkolenia – 1,40 h

zaufali nam

Wybrani klienci:

opinie klientów

pozostałe usługi

 

skontaktuj się z nami

 

kontakt

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Gromar sp. z o.o. oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z Gromar sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od Gromar sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wiem , że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Wiem, ze w każdym momencie mogę odwołać w/w zgodę, pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

kontakt

Odbierz bezpłatne szkolenie

Wybrane szkolenie dla dowolnej liczby pracowników.

multimedia