facebook script

Nowości

Nowoczesne E-Podręczniki

 

człowiek z laptopem

Dzisiejsza edukacja powinna być dostosowana do odbiorców i panujących w społeczeństwie trendów. Ze względu na rozwój technologii i interaktywnych programów oraz dużą dawkę różnych bodźców, które codzienne otrzymujesz, zwykła nauka przestaje być efektywna, a tradycyjne podręczniki już nie wystarczają.

Wychodząc naprzeciw współczesnym wymaganiom, zaczęliśmy tworzyć e-podręczniki, które uwielbiają uczniowie, a także nauczyciele. Nasze multimedialne i interaktywne podręczniki pozwalają odbiorcom w aktywny sposób przyswajać wiedzę. E-podręczniki zawierają elementy ćwiczeniowe i powtórzeniowe, dzięki czemu efekty nauki są znacznie lepsze.

Multimedialne i interaktywne podręczniki stają się obecnie standardem. Warto wybrać takie, które w połączeniu z innymi produktami e-learningowymi będą tworzyły kompleksowy zbiór narzędzi edukacyjnych.

Interaktywne Podręczniki dla każdego

Wieloletnia współpraca z wydawnictwami edukacyjnymi pozwoliła nam uzyskać wiedzę niezbędną do rozwijania i ulepszania e-podręczników. Stworzyliśmy interaktywne podręczniki w ten sposób, aby każdy mógł w prosty sposób z nich korzystać. Postawiliśmy na intuicyjną i łatwą obsługę, praktyczne opcje i nowoczesny design.

Korzystanie z multimedialnych podręczników jest ciekawe, dzięki czemu przyspiesza przyswajanie wiedzy. Angażujące materiały dydaktyczne sprawiają, że nauka staje się nie przykrą i nudną koniecznością, a interesującym i kreatywnym sposobem spędzania czasu.

tablet

Responsywne Multimedialne Podręczniki

Aby nadążyć za szybko zmieniającymi się trendami i technologiami, cały czas udoskonalamy nasze multimedialne podręczniki. Dbamy o to, by każdy e-podręcznik był responsywny, czyli dostosowany do wszystkich urządzeń multimedialnych. Bez względu na to, czy korzystasz ze smartfona, tabletu czy komputera, interaktywne podręczniki dopasowują się do rozdzielczości ekranu i możliwości urządzenia. Dzięki temu możesz się uczyć wszędzie tam, gdzie chcesz i gdzie akurat jesteś.

Oferujemy multimedialne podręczniki, które można w łatwy sposób przechowywać i udostępniać. Możesz przenosić je na nośniku pendrive, a także publikować na platformie e-learningowej, gdzie dodatkowo są raportowane postępy i wyniki w nauce. Synchronizacja interaktywnych podręczników z platformą pomaga w śledzeniu rozwoju edukacyjnego uczniów i ułatwia pracę nauczycielom. Dzięki temu pedagodzy mają więcej czasu na lepsze przygotowanie się do zajęć i indywidualne podejście do każdego ucznia.


Jakie zalety mają multimedialne i interaktywne podręczniki

E-podręczniki bardzo szybko zaczęły być w wielu placówkach standardem. Dlaczego? Ponieważ zawierają duże zasoby wiedzy, które nauczyciel nie zawsze jest w stanie przekazać podczas krótkiej lekcji, a także praktyczne, interaktywne ćwiczenia.

Atutem multimedialnych podręczników jest to, że można je zsynchronizować z e-dziennikiem. W rezultacie otrzymujesz kompletny zbiór narzędzi, który jest wykorzystywany w nowoczesnych placówkach edukacyjnych. Z jednej strony interaktywne podręczniki są świetną formą nauki dla uczniów, z drugiej zaś niezwykle pomagają w pracy nauczycielom. W połączeniu z platformą edukacyjną stanowią użyteczne źródło cennych informacji dla pedagogów.

Taka forma nośnika wiedzy sprawia, że można cały czas śledzić i sprawdzać postępy uczniów oraz bardzo szybko wykryć ewentualne braki edukacyjne i zareagować na nie. W takich sytuacjach nauczyciel za pośrednictwem portalu może efektywnie pomóc uczniowi nadrobić zaległości. Z synchronizacji e-podręczników z platformą edukacyjną i e-dziennikiem korzystają również rodzice. W czasach, kiedy większość dorosłych jest zajęta nieustanną pracą, dzięki scentralizowanemu mechanizmowi zarządzania rodzice są w stanie o każdej porze dnia i nocy sprawdzić wyniki w nauce swoich dzieci.

E-podręczniki to już nie przyszłość, lecz teraźniejszość współczesnej edukacji.

Naszym celem jest dostarczenie Ci nowoczesnych narzędzi i materiałów, które w łatwy sposób usprawnią codzienną pracę nauczycieli i uczniów oraz pomogą im w nabywaniu nowych umiejętności i osiąganiu sukcesów.


pozostałe usługi

UMÓW PREZENTACJĘ

zaufali nam

Wybrani klienci:

skontaktuj się z nami

 

karykatura

Podając adres email wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GroMar® Sp. z o.o oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Podając numer telefonu komórkowego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne, zawartych w niniejszym formularzu oraz danych o dokonywanych przeze mnie z GroMar® Sp. z o.o. transakcjach dla celów marketingowo-promocyjnych (w tym celem otrzymywania informacji handlowych od GroMar® Sp. z o.o.) i statystycznych oraz dla celów analiz rynkowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że mój adres email i numer telefonu komórkowego będą wykorzystane dla wyżej wymienionych celów jeśli wyraziłem/am na to zgodę. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie. Ze wskazanych uprawnień mogę skorzystać pisząc na adres: GroMar® Sp. z o.o, ul. Tuszyńska 98, 93-305 Łódź lub wysyłając emaile na adres: info@gromar.eu.

karykatura